حوادث print
کارگری به نام ع به صاحبکارش خیانت کرد!
جام نیوز
0 comment   9 visibility
چهارشنبه 18 بهمن 1396 ساعت 17:37
چکیده مطلب
رئیس کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس از دستگیری کارگر خیانتکار یک کارخانه به جرم سرقت ۳۰۰ میلیونی از صاحبکارش خبر داد.
به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، سرهنگ محمد قربان منصوری رئیس کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس اظهار کرد: برابر اعلام مرکز پیام فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سرقت از یک کارخانه در محدوده خیابان بذرافشان، تیمی از ماموران این یگان برای بررسی به محل اعزام شدند.
این مقام انتظامی عنوان داشت: در بررسی‌های اولیه مالک کارخانه اظهار داشت که حدود ۳۰۰ میلیون تومان طی ۱۹۸ فقره چک از گاوصندوقش به سرقت رفته و این در حالی است که تخریبی در کار نیست و همچنین در بررسی از درآمد چند ماهه کارخانه متوجه اختلاف ۳۰۰ میلیون تومانی شده که در بررسی از سوی حسابدار شرکت معلوم شد که ۱۹۸ فقره چک از بین چک‌های خریداران از داخل گاوصندوق به سرقت رفته و از طریق بانک‌ها وصول شده است.
وی افزود: از آنجا که هیچ آثار تخریبی در کار نبود، ظن ماموران به کارمندان شرکت رفته و به تحقیق از آن‌ها پرداختند تا اینکه اقدام مذکور نتیجه داد و یکی از کارگران به نام "ع" به سرقت از شرکت اعتراف کرد.
رئیس کلانتری ۱۴۴ بیان داشت: این متهم به کلانتری منتقل و تحت بازجویی‌های انجام شده به جرم خود اعتراف و اظهار داشت زمانی که کسی در دفتر مدیر عامل حضور نداشته وارد اتاق شده در حالی که جای کلید گاو صندوق را می‌دانسته اقدام به سرقت کرده و برای رد گم کردن هر از چند گاهی اقدام به سرقت می‌کرده است.
سرهنگ منصوری، تصریح کرد: به این ترتیب با اعتراف سارق مذکور باقی چک‌های مسروقه به مالک کارخانه بازپس داده شد و متهم پس از تکمیل پرونده و با شکایت مالباخته به دادسرا منتقل شد.
باشگاه خبرنگاران
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.