سیاسی print
امام جمعه دورود: کشور امروز بیش از هر زمانی به وحدت و انسجام نیاز دارد
ایرنا
0 comment   9 visibility
چهارشنبه 18 بهمن 1396 ساعت 19:41
چکیده مطلب
خرم آباد - ایرنا - امام جمعه دورود گفت: کشور ما امروز یبش از هر زمانی به وحدت و انسجام حول محور ولایت فقیه نیاز دارد.
به گزارش ایرنا حجت الاسلام رضا حقیان عصر چهارشنبه در جمع مداحان شهرستان دورود افزود: آنچه این روزها از نزدیک می بینیم تقابل عده ای از ورشکستگان اخلاقی و سیاسی در برابر نظام مقدس جمهوری اسلامی است که از خارج کشور برای سلب آرامش و امنیت کشور برنامه ریزی می کنند.
وی اظهار کرد: نیروهای نظامی، انتظامی و بسیج در این مدت توانستند عزتمندانه به وظیفه خود عمل و از استقلال کشور در مقابل این افراد نگهداری کنند.
وی با بیان اینکه مردم نباید در مقابل این حوادث بی تفاوت باشند، افزود: روحانیون و مداحان در تریبون های مختلف می بایست ضمن فرهنگ سازی، ماهیت کثیف دشمنان قسم خورده نظام را مشخص و مردم را به احساس مسئولیت در برابر نظام و امنیت کشور تشویق کنند.
امام جمعه دورود گفت: اغتشاشگران در روزهای نهم و دهم دی ماه سالجاری بیش از 280 میلیارد ریال به شهر دورود خسارت وارد کردند که باعث ایجاد دید منفی نسبت به شهرستان شد.
وی با تأکید بر لزوم بازگو کردن خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی میان مردم اظهار کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی در این عمر کوتاه با وجود مشکلات فراوان خدمات و دستاوردهای بزرگی در زمینه های علمی، پزشکی، تجهیزات نظامی و خدمات رفاهی داشته است.
حجت الاسلام حقیان با بیان اینکه عده ای با فکر شیطانی تنها ضعف های کوچک را می بینند، افزود: این ضعف ها با تلاش مضاعف مسئولان می بایست جبران شوند.
وی اضافه کرد: با وحدت و انسجام بیش از پیش در کشور این پیج خطرناک را هم به سلامت پشت سر خواهیم گذاشت.
7268/3022
خبرنگار: میلاد باقری ** انتشاردهنده: احسان کردی
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.