ورزشی print
عبور برانکو از استقلالِ پورحیدری
برترین ها
0 comment   25 visibility
چهارشنبه 18 بهمن 1396 ساعت 21:30
چکیده مطلب
پرسپولیس برانکو، حالا مقتدرترین صدرنشین فوتبال ایران از زمان ۳ امتیازی شدن مسابقات است.
وبسایت نود: برد پرسپولیس در آبادان و ۵۴ امتیازی شدن این تیم، بیشتر از قبل آن‌ها را به قهرمانی نزدیک و رقبا را ناامید کرد. پرسپولیس فصل پیش، با گرفتن ۶۶ امتیاز رکورد بهترین قهرمانی لیگ برتر را زد  و این فصل، می‌خواهد با میانگینی بهتر تبدیل به بهترین قهرمان فوتبال ایران از زمان ۳ امتیازی شدن مسابقات شود.
فصل پیش، پرسپولیس از هر مسابقه‌اش به صورت میانگین ۲،۲ امتیاز گرفت. بهترین قهرمان فوتبال ایران از زمانی که مسابقات سه امتیازی شده، استقلال سال ۱۳۸۰ است که توانست از هر مسابقه‌اش، ۲،۲۷ امتیاز بگیرد. حالا پرسپولیس برانکو، با ۲،۳۴ امتیاز از هر بازی توانسته آماری بهتر از هر دوی آن‌ها ثبت کند و مقتدرترین صدرنشین تاریخ فوتبال ایران باشد.
قبل از سه امتیازی شدن مسابقات هم در لیگ آزادگان، تیمی نتوانسته بود میانگین بردی بهتر از پرسپولیس فعلی داشته باشد و تنها عملکرد بهتر از تیم برانکو، به دوره‌های قبل از لیگ آزادگان یعنی دوران لیگ گروهی یا لیگ منطقه‌ای برمی‌گردد. پرسپولیسی‌ها این بار برای رکوردشکنی،‌ یک قدم از لیگ برتر هم فراتر رفته‌اند و در صورت حفظ این آمار، می‌توانند به بهترین قهرمان فوتبال ایران تبدیل شوند.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.