سیاسی print
معاون رییس جمهوری : دولت به توسعه صنعتی ایلام نگاه ویژه ای دارد
ایرنا
0 comment   19 visibility
پنجشنبه 19 بهمن 1396 ساعت 08:36
چکیده مطلب
ایلام - ایرنا -اهالی استان ایلام آیین های هشتمین روز ایام الله فجر انقلاب اسلامی را صبح امروز با حضور معاون رئیس جمهوری به فرودگاه شهر ایلام آغاز کردند.
افتتاح چندین طرح ، صنعتی و کشاورزی از مهمترین برنامه های سفر یک‌روزه اسحاق جهانگیری در هشتمین روز گرامی داشت سی و نهمین سالگرد فجر انقلاب اسلامی به ایلام است.
به گزارش ایرنا، معاون اول رئیس جمهوری در آغاز سفر یک‌روزه خود در فرودگاه ایلام، با بیان اینکه استان ایلام با توجه به شرایط استراتژیک و فیزیکی از ظرفیت‌های بسیار بالایی در زمینه نفت‌و گاز برخوردار است، اظهار کرد: دولت به توسعه‌ی صنعتی استان ایلام نگاه ویژه‌ای دارد.
وی با اشاره به میزبانی ایلام از زائران اربعین و استقبال عاشقان و زائران عتبات از مرز مهران ، گفت: بهسازی مسیر ایلام تا مهران از اولویت‌های مهم دولت است .
معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه آب و برق 37 هزار هکتار از اراضی کشاورزی در دهلران امروز افتتاح خواهد شد، تصریح کرد: راه‌اندازی بیمارستان فوق تخصصی از برنامه های دولت بود که امروز افتتاح می‌شود .
بازدید و بهره برداری از بزرگراه ایلام - مهران ، بهره برداری از بیمارستان کوثر و حضور در جلسه شورای اداری استان ایلام از دیگر برنامه های معاون اول رئیس جمهور در این سفر یک روزه است.
خبرنگار و انتشار دهنده : شهریار حیدری فر
6034
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.