ورزشی print
ژاوی: کوتینیو و دمبله دو خرید فوق العاده اند؛ پاری سن ژرمن دیر یا زود قهرمان اروپا می شود
طرفداری
0 comment   29 visibility
پنجشنبه 19 بهمن 1396 ساعت 14:58
چکیده مطلب
ژاوی باز هم اعتراف کرد که عاشق بازی وراتی است.
طرفداری - ژاوی، اسطوره بارسلونا و بازیکن کنونی السد قطر در گفتگو با رادیو rmc فرانسه در مورد مسائل مختلفی صحبت کرد.
به گزارش mundodeportivo، ژاوی که به خصوص فصل گذشته از نحوه خریدهای بارسلونا انتقاد می‌کرد، این بار تغییر رویه داده است. او همچنین از پاری سن ژرمن و ستارگانش تمجید کرد. ژاوی می‌گوید:
بازی کردن همزمان کوتینیو، دمبله، مسی و سوارز ممکن است. کوتینیو می‌تواند نقش یک هافبک را ایفا کند. هم او و هم دمبله، خریدهای فوق العاده‌ای هستند. وراتی؟ دوست داشتم او را در پیراهن بارسلونا ببینم. بارسا در تابستان برای خرید او تلاش کرد اما پی اس جی در حفظ وراتی بسیار خوب عمل کرد. بازی وراتی را می‌پسندم. او به لحاظ تکنیکی همه چیز دارد.
نیمار: احترامی فوق العاده برای او قائلم. نیمار فوتبالیست شگفت انگیزی است. وقتی مسی و کریستیانو از اوج دور شوند، توپ طلا به او خواهد رسید. او از آن دست بازیکنانی است که همیشه توپ را می‌خواهد. همیشه مشتاق است یک فوتبال جذاب از خودش به نمایش بگذارد. ما باید از او در مقابل خطاهای بازیکنان حریف که به قصد تحریک او انجام می‌شود، مراقبت کنیم. او فوتبال را تحریک می‌کند. با توپ و دریبل. ام باپه؟ پس از مسی و رونالدو، بحث درباره بهترین بازیکن دنیا میان نیمار و ام باپه خواهد بود.
رئال مادرید-پاری سن ژرمن: تردیدی نیست که رئال در این بازی بهترین بازی‌اش را به نمایش خواهد گذاشت. پاری سن ژرمن در قرعه کشی شانس نداشت. اما آنها تیم فوق العاده‌ای هستند و با توجه به فرم خوبشان، کمی شانس بیشتری برای صعود دارند. این تیم برای قهرمانی در اروپا بسته شده و دیر یا زود به آن خواهد رسید.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.