ورزشی print
مونتلا: باید صعود به فینال کوپا دل ری را فراموش و به لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا فکر کنیم
طرفداری
0 comment   4 visibility
پنجشنبه 19 بهمن 1396 ساعت 16:18
چکیده مطلب
مونتلا می‌گوید مردم انگار لیگ قهرمانان اروپا را فراموش کرده اند.
طرفداری - وینچنزو مونتلا، سرمربی سویا می‌گوید تیمش پس از صعود به فینال کوپا دل ری، به لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا فکر کند.
سویا شب گذشته در سانچز پیسخوان موفق شد با دو گل، لگانس را شکست دهد تا در مجموع با نتیجه 3-1، راهی فینال کوپا دل ری شود. آندلسی‌ها که در لالیگا نتایج پر نوسانی می‌گیرند و هفته گذشته با نتیجه 5-1 مغلوب ایبار شدند، حالا منتظرند تا امشب از میان بارسلونا و والنسیا یک تیم به عنوان رقیب آنها در فینال مشخص شود. به گزارش مارکا، مونتلا پس از بازی با لگانس می‌گوید:
به بازیکنانم بابت رسیدن به فینال کوپا دل ری، بسیار افتخار می‌کنم. شغل من این است که به کادرم ایمان داشته باشم و همیشه بهتر از قبل عمل کنم. امشب انرژی فیزیکی و روحی زیادی از دست دادیم و حالا وقت ریکاوری است اما تیم حالا ماهیت مخصوص به خودش را دارد. کمی خسته‌ اما بسیار خوشحالم. شاید تنها این یک فینال نباشد چون اگر بارسا هم والنسیا را ببرد و قهرمان لیگ شود، آنگاه سوپرکاپ اسپانیا را نیز در پیش خواهیم داشت. با این حال، حالا باید همه چیز را کنار بگذاریم و به لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا فکر کنیم. تورنمنتی که به نظر می‌رسد مردم آن را فراموش کرده‌اند.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.