ورزشی print
برترین های بخش آقایان مسابقات بین المللی بدمینتون فجر معرفی شدند
ایرنا
0 comment   3 visibility
پنجشنبه 19 بهمن 1396 ساعت 17:11
چکیده مطلب
تهران- ایرنا- دیدار فینال بیست و هفتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون دهه مبارک فجر در قسمت آقایان بعدازظهر امروز (پنجشنبه) در سالن ورزشی مادران و کودکان شهرستان زنجان برگزار شد و در پایان این مسابقه تیم هند به مقام نخست رسید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون بدمینتون ، در این مسابقه که بین دو تیم دونفره هند برگزار شد ، تیم دونفره ( نانداگوپال و فرانسیس آلوین ) با پیروزی برابر دیگر تیم هموطن خود به مقام قهرمانی دست یافت .
تیم دونفره (کونا تارون و شارما ) به مقام دوم رسید و تیم های دونفره ایران ( امیر قاسمی و علیرضا قاسمی ) به همراه تیم دونفره مالزی به مقام سوم مشترک دست یافتند.
در بخش یک نفره مردان، دیدار فینال این مسابقه بین ' تین مین ' از ویتنام و ' کنگ فام ' دیگر بدمینتون باز ویتنامی برگزار شد ، این دیدار در پایان با نتیجه 3 بر 1 به سود کنگ فام خاتمه یافت و وی به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت. « آریا مان تاندون» و« شریانش جا سوال» هردو از هند به مقام سوم مشترک رسیدند.
بیست و هفتمین دوره مسابقات بین المللی بدمینتون دهه مبارک فجر ایران در روزهای شانزدهم لغایت نوزدهم بهمن ماه جاری با جوایز 25 هزار دلاری و با شرکت 15 تیم خارجی به همراه ملی پوشان بدمینتون کشورمان در قسمت آقایان و بانوان در رده یک نفره و دونفره برگزار شد .
ورزشی**1584**1368
خبرنگار: مولوی** انتشار: خیراله شفیعی
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.