سیاسی print
نابودی صهیونیست ها را خواهیم دید
جام نیوز
0 comment   5 visibility
جمعه 20 بهمن 1396 ساعت 10:23
چکیده مطلب
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: در جنگ جدید که آن را جنگ ترکیبی می‌نامیم عملیات روانی و فضای مجازی در خط مقدم مقابله با دشمنان قرار دارد.
به گزارش جام نیوز، سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی شامگاه دوشنبه در مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی که به همت شورای هماهنگی اصولگرایان در مسجد چهارمردان قم برگزار شد، اظهار داشت: خداوند در قرآن کریم در مورد رویارویی حق و باطل اشاره کرده که در نهایت این حق است که بر باطل پیروز می‌شود.
وی افزود: امروز آن‌هایی که با خط‌کش دنیایی نگاه می‌کنند، هیمنه دروغین استکبار را مانند کف رودخانه می‌بینند در حالی که سنت خداوند و واقعیت این است که سرانجام نبرد، پیروزی حق است و باطل رفتنی و نابود شدنی است.
فرمانده کل ارتش تصریح کرد: در گذشته که آمریکا نهایت سرمایه‌گذاری در ارتش کرده و مخصوصاً نیروی هوایی را آماده کرده بود، فکر می‌کرد در لحظه‌های حساس و پایانی می‌تواند رژیم وابسته و منفور پهلوی را در ایران نگه دارد اما همه چیز برعکس شد و درست مثل حضرت موسی که در خانه فرعون بزرگ شد و فرعون را از تخت به زیر کشید، نیروی هوایی هم که توسط آمریکا آموزش داده شده بود سرانجام ضربه نهایی را به آن رژیم زد.
وی با بیان اینکه ۲۲ بهمن را اولین گام انقلاب می‌دانیم، افزود: انقلاب ادامه دارد و باید پرچم آن به دست صاحب اصلی امام زمان(عج) سپرده شود.
سرلشگر موسوی با اشاره به اینکه عرصه دفاع مقدس از رویارویی‌هایی بود که کل جبهه باطل علیه ما صف کشیدند، ادامه داد: دشمنان سرانجام شکست خوردند و امروز نیز دفاع مدافعان حرم از دیگر عرصه‌های مبارزه حق و باطل است که پیروزی با حق خواهد بود.
باطل امروز با جنگ ترکیبی به مصاف انقلاب اسلامی آمده است
وی با اشاره به اینکه امروز عرصه مقابله حق و باطل است و باطل امروز در قالب جنگ ترکیبی به مصاف انقلاب و جمهوری اسلامی آمده است، گفت: در دوران دفاع مقدس جنگ نظامی پر شدت و محوریت نیز با نیروهای مسلح بود و تحریم و جنگ روانی هم وجود داشت و خط مقدم نبرد مسلحانه بود.
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد: داعش را یادمان نرفته که چه فضای روانی را ایجاد کرده بودند و گرد و غبار آن‌ها کنار مرزهای ما بود و تا ۴۰ کیلومتری مرز ما آمده بودند و در کشور برخی به هراس افتاده بودند که سرانجام نیروهای هوایی و زمینی همه به میدان آمدند و آن‌ها را دور کردند و دستگاه خلافتشان را در هم پیچیدند.
وی با بیان اینکه در دفاع مقدس محور جنگ مسلحانه بود و جنگ روانی هم وجود داشت، افزود: در زمان مقابله با داعش جنگ مسلحانه و روانی هم تراز شدند.
سرلشگر موسوی با بیان اینکه در جنگ جدید که آن را جنگ ترکیبی می‌گوییم عملیات روانی و فضای مجازی خط مقدم است و دشمن با استفاده از گسل‌های مختلف از جمله مشکلات اقتصادی، سیاسی و فرهنگی به دنبال جنگ روانی است، ادامه داد: امروز ابزاری چون تلفن همراه و فضای مجازی سلاح جنگ هستند که باید اندیشید در برابر این سلاح جدید چه سپر دفاعی باید داشته باشیم.
نا امید سازی و بی‌اعتماد سازی دو هدف دشمن است
وی با بیان اینکه امروز نا امیدسازی و بی‌اعتماد سازی دو هدف عمده است که دشمن طراحی کرده است، گفت: به عنوان یک نظامی می‌گویم امروز هرکسی کاری کند که ملت را نا امید سازد به دشمن خدمت و کمک کرده است.
فرمانده کل ارتش عنوان کرد: ما ملت توانایی هستیم و می‌توانیم همه مشکلاتمان را خودمان حل کنیم و آمریکا کسی نیست که بخواهد با شجره طیبه ملت ایران دست به گریبان بشود.
وی افزود: دشمن روی قدرت دفاعی ما حساس است و رئیس جمهور مستکبر آمریکا خلاف عرف دیپلماتیک جهان از همه می‌خواهد مطابق میل او رفتار کنند.
هیچ حرکتی در تاریخ آمریکا برای اعتماد کردن به آن‌ها وجود ندارد
امیر موسوی با بیان اینکه امروز دزدترین دزد عالم در دنیای معاصر آمریکا است، ابراز داشت: در تاریخ سیاه آمریکا هیچ نقطه و حرکتی دیده نمی‌شود که بتوان به آن‌ها اعتماد کرد و آمریکا پر است از سیاهی و پلیدی و حرکات ضد مردمی.
وی با بیان این که عقده‌ای‌تر، حسودتر و کینه ورزتر از سعودی‌ها به ایرانی‌ها سراغ نداریم، تصریح کرد: از همان ابتدا آن‌ها نسبت به ما کینه و حسادت داشتند.
فرمانده کل ارتش با اشاره به اینکه منفورتر و خبیث‌تر از رژیم صهیونیستی نیز وجود ندارد، گفت: ما کارتر، ریگان، بوش و اوباما را سر جای خود نشاندیم و به امید خدا رئیس جمهور فعلی آمریکا این شرین عقل را هم سرجایش می‌نشانیم.
وی اظهار کرد: دست به دست هم خواهیم داد و با وحدت و انسجام تحت رهبری ولایت فقیه مشکلات را حل خواهیم کرد و ایران عزیز را خواهیم ساخت آنگونه که آرزو داریم و سعودی‌ها بدانند آرزوی چند پاره کردن و تکه تکه کردن ملت ما را به گور خواهند برد؛ این ملت کینه و حسادت سعودی‌ها را به زهر مرگ این خاندان تبدیل می‌کند.
۲۲ بهمن روز تو دهنی به همه دشمنان ایران است
سرلشگر موسوی به ۲۲ بهمن‌ماه اشاره کرد و آن را خندق دیگر خواند و گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه روز تو دهنی به آمریکا، سعودی‌ها و رژیم صهیونیستی و همه دشمنان ایران است و یک مصاف دوباره حق و باطل و اسلام و کفر است.
وی با بیان اینکه حفظ نظام واجب است، افزود: در ۲۲ بهمن با حضور پرشکوه خود در دهن ترامپ بزنید تا بدانند که ملت مؤمن و ولایتمدار ایران، ملتی هستند که آمریکا را در اریکه قدرتش سرکوب خواهد کرد و به امید خدا جشن پایان عمر صهیونیست را به چشم خواهیم دید.
مهر
111
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.