ورزشی print
تغییرات عمیق از بیرون فدراسیون نیست/ آماده سازی بازی های پاراآسیایی جاکارتا
انا
0 comment   10 visibility
شنبه 21 بهمن 1396 ساعت 08:57
چکیده مطلب
رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین گفت: هدف ما حضور موفق کاروان ایران در بازی های پاراآسیایی جاکارتا است، اما این رقابت ها مقدمه‌ای برای آماده شدن ملی پوشان در بازی های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو خواهد بود.
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا از سایت کمیته ملی پارالمپیک، حمیدعلی صمیمی دراین‌باره گفت: «اهدافی را در بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا دنبال می‌کنیم که می‌تواند مقدمه ای برای حضور پر قدرت در بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو باشد تا ملی‌پوشان برای حضور در این مسابقات مهیا شوند.»
وی افزود: «در حوزه نایب رئیسی و ساختار بانوان نیز به دنبال تغییراتی هستیم چرا که در حوزه بانوان استعدادهای خوبی حضور دارند که می توانیم با توجه به توانمندی های آنها حتی بخش آقایان را پشت سربگذارند.»
رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان در خصوص احتمال تغییرات در آماده سازی تیم‌ها برای حضور در بازی های پاراآسیایی جاکارتا اظهار داشت: «برنامه‌های آماده‌سازی تیم‌ها برای بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا از قبل آغاز شده و باید برنامه را دنبال کنیم و البته با اصلاحات کوچک و ظریف چرا که فرصتی تا شرکت در این بازی‌ها نداریم. مراحل آخر اردوها انجام شده اگر تغییراتی لازم باشد، بعد از بازی های پاراآسیایی باید انجام شود.»
وی درباره مشکلات ساره جوانمردی ملی پوش پارا تیراندازی ایران، مبنی بر حضور مربی خارجی گفت: «جوانمردی پدیده است و باید برای چند نفری که مثل ساره جوانمردی هستند، برنامه‌ریزی کنیم. من حرف های خانم جوانمردی را شنیدم و قول دادم تا با کمک خودش برنامه ها را انجام دهیم یعنی آنچه را می‌خواهد مهیا کنیم.»
صمیمی درباره مشخص شدن کادر اجرایی خود اظهار داشت: «دبیر و نواب رئیس و کادر را با مشورت انتخاب و تیم توانمندی را معرفی می کنیم. اگر تغییراتی هم انجام شود از بدنه جامعه جانبازان و معلولین استفاده می کنیم. به عبارت دیگر تغییرات عمیق از بیرون فدراسیون نیست.»
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.