سیاسی print
شبکه تبلیغی استان همدان مردم را به حضور پرشور در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد
ایرنا
0 comment   6 visibility
شنبه 21 بهمن 1396 ساعت 11:55
چکیده مطلب
همدان - ایرنا - شبکه تبلیغی استان همدان اعم از موسسه ها و نهادهای مردمی اداره کل تبلیغات اسلامی همدان با صدور بیانیه ای مردم را به حضور پرشور و دشمن شکن در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کرد.
به گزارش روز شنبه ایرنا در این بیانیه که از سوی شورای هیات های مذهبی، کانون مداحان، شورای کانون های فرهنگی تبلیغی، اتحادیه های قرآنی، شورای تبلیغ، شوراهای فرهنگی محلات ، پایگاه های سلامت اجتماعی ، اداره کل تبلیغات اسلامی همدان و پایگاه مقاومت شهید مفتح استان همدان صادر شد آمده است: به هرگاه صدای پای ماه بهمن از کوچه پس کوچه های خاطره ها به گوش می رسد، گویی این شهیدانند که آمده اند برای بیعتی دوباره و برای ماندگار کردن آرمان ها و وپیمان ها، آرمان هایی که با خون سرخ خود ممهور کرده اند و پیمان هایی که برای ماندگار کردنشان از تمام هستی خود گذشته اند.
در ادامه این بیانیه آمده است: اینک ماییم و آرمان های بلند رهبر کبیر انقلاب اسلامی و فرزندان شهیدش و انقلابی که حاصل ازخودگذشتگی ها و فداکاریها و جان نثاری های مجاهدین راه حق است.
در این بیانیه تاکید شده است: ما عهده دار امانتی عظیم و رسالتی بزرگ هستیم و اینک در آستانه آغاز چهلمین سال عمر با برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ، مردم ولایتمدار، بصیر و شجاع ایران اسلامی با غیرتی ملی و انقلابی در جای جای این سرزمین سرافراز با لبیک به رهبر و مقتدای خود حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، با حضور پرشور و غرورانگیز در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، حماسه ای به یاد ماندنی و دشمن شکن در تاریخ افتخار آمیز ایران با صلابت ومقتدر، خواهند آفرید.
این بیانیه می افزاید: بار دیگر ضمن تجدید بیعت با آرمان های بلند شهدا و امام شهیدان ، دشمنان قسم خورده این مرز و بوم افتخارآفرین را مایوس تر از گذشته کرده و فریاد حق طلبی و استکبار ستیزی خود را به گوش دنیا می رسانند و به جهانیان می فهمانند که مردم عهده دار مهمترین نقش در حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی هستند.
در پایان این بیانیه آمده است: ما به عنوان شبکه تبلیغی ضمن اعلام حضور در صفوف یکپارچه و متحد مردم مومن و همیشه درصحنه استان همدان از عموم مردم آگاه و نستوه برای خلق حماسه ‌ای ماندگار از بصیرت و هوشیاری انقلابی در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن 1396 دعوت می کنیم.
راهپیمایی عظیم 22 بهمن امسال، ساعت 10 صبح از میدان امامزاده همدان آغاز و تا میدان آرامگاه بوعلی سینا ادامه دارد و نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان سخنران ویژه این مراسم است.
1181/2087
خبرنگار: الهام تدین** انتشاردهنده: زهرا پیرنیا
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.