اقتصادی print
تشکیل کمیته مشترک برای بررسی ایرادات بودجه
برترین ها
0 comment   25 visibility
دوشنبه 23 بهمن 1396 ساعت 16:16
چکیده مطلب
عضو کمیسیون تلفیق بودجه از بررسی ایرادات لایحه بودجه ۹۷ در کمیته مشترک دولت و مجلس خبر داد.
خبرگزاری مهر: عضو کمیسیون تلفیق بودجه از بررسی ایرادات لایحه بودجه ۹۷ در کمیته مشترک دولت و مجلس خبر داد.
احمد امیرآبادی در خصوص جلسه امروز کمیسیون تلفیق برای بررسی ایرادات رئیس مجلس شورای اسلامی به لایحه بودجه ۹۷، گفت: در جلسه امروز این موضوع مورد بررسی قرار گرفت و قرار شد کمیته مشترک از دولت و مجلس انتقادات مورد نظر آقای لاریجانی را در موضوعات مختلف مانند هدفمندی یارانه ها، نظام اداری کشور و... مورد بررسی قرار دهد.
به گزارش مهر علی لاریجانی رئیس شورای اسلامی، هفته گذشته در آخرین روز بررسی بخش های درآمدی لایحه بودجه در مجلس شورای اسلامی انتقادات جدی به لایحه بودجه وارد کرد و خواستار اصلاح لایحه بودجه شد.
لاریجانی هدفمندی یارانه ها، ساختار اداری کشور، موضوعات مربوط به بحران آب، آلودگی هوا، صندوق های بازنشستگی را در آخرین جلسه بررسی لایحه بودجه در مجلس مورد انتقاد قرار داد و خواستار رسیدگی به این موضوعات در کمیسیون تلفیق شد.
طبق آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، زمانی که کلیات لایحه بودجه در مجلس شورای اسلامی به تصویب می رسد، بررسی جزئیات آن در دستور کار مجلس قرار می گیرد و در صورت رد بندهای لایحه بودجه، تنها آن بندها قابل بررسی هستند و کل لایحه بودجه قابلیت بازگشت به کمیسیون تلفیق و اصلاح را ندارد.
برچسب ها
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.