سیاسی print
فرافکنی علینژاد درباره سرنوشت دختران فریب خورده ایرانی + فیلم
جام نیوز
0 comment   21 visibility
دوشنبه 23 بهمن 1396 ساعت 17:37
چکیده مطلب
مسیح علینژاد که مدت هاست با دلارهای اهدایی آمریکا زنان ایرانی را به انتشار عکس های بی حجاب در فضای مجازی تشویق می کند، در پاسخ به سوالی درباره مسئولیت وی در قبال برخوردهای قضایی و زندانی شدن این زن ها، به فرافکنی پرداخته و به جای پاسخگویی، به رسانه های ضدانقلاب حمله کرد.
به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، مسیح علینژاد که مدت هاست با دلارهای اهدایی آمریکا علیه حجاب کمپین به راه انداخته و زنان ایرانی به برداشتن حجاب و انتشار عکس های بی حجاب در فضای مجازی تشویق می کند، در پاسخ به سوالی درباره مسئولیت وی در قبال برخوردهای قضایی و زندانی شدن این زن ها، به فرافکنی پرداخته و به جای پاسخگویی، به رسانه های ضدانقلاب حمله کرد.
موضوعی که در جدل میان علینژاد و عوامل شبکه ماهواره ای بی پاسخ ماند، سرنوشت زنان و مردانی است که با وعده های پوچ و پوشالی این افراد، اقدام به فعالیت های غیرقانونی می کنند.
برخی از تحلیلگران، فعالیت‌های مسیح علی‌نژاد در فضای مجازی برای تحریک زنان به شکستن قوانین جمهوری اسلامی ایران را در راستای برنامه‌ریزی‌های دولت آمریکا برای اجرای براندازی نرم در ایران عنوان می‌کنند.
اقداماتی که با بی توجهی زنان ایرانی مواجه شد، تا جایی که علینژاد اقدام به دزدی تصاویر زنان ایرانی و انتشار ا«ها رد کمپین خود کرده که با شکایت برخی کاربران همراه بود.
در ادامه علینژاد برای حفظ منابع مالی خود، چند دختر ایرانی را فریب داده و آنها را به کشف حجاب در خیابان انقلاب تحریک کرد و با انتشار تصاویر آنها، مدعی شد که کمپین او همچنان زنده و پویاست!
فیلم
علینژاد که سال هاست در آمریکا زندگی می کند، بنابر اسنادِ موجود در وب‌سایتی که به انتشار اطلاعات درباره دولت آمریکا  اختصاص دارد چند قرارداد به ارزش بیش از 231 هزار دلار با دولت آمریکا منعقد کرده است.
مطابق اطلاعات منتشر شده در سایت www.insidegov.com مسیح علی‌نژاد بین سال‌های 2015 تا 2018 سه قرارداد با «شورای مدیران خبررسانی» (مشهور به «BBG») وابسته به دولت آمریکا منعقد کرده است.
شورای مدیران خبررسانی (BBG)، سازمانی مشتمل بر تمامی آژانس‌های خبری دولت آمریکا است که «صدای آمریکا»، «رادیو فردا»، «رادیو اروپای آزاد/رادیو آزادی» زیر نظر آن فعالیت می‌کنند.
این سه سند قراردادهایی هستند که بین «شورای مدیران خبررسانی» به عنوان کارفرما و «مسیح علی‌نژاد» به عنوان کارپذیر منعقد شده است.

به گزارش فارس، در اولین قرارداد، کارفرما (BBG) موظف به پرداخت 61,250 دلار به «مسیح علی‌نژاد» در ازای ارائه خدمات به عنوان مجری، نویسنده و گزارشگر برای بخش فارسی «صدای آمریکا» در بازه زمانی «27 مه 2015» تا «30 سپتامبر2016»  (6 خرداد 1394 تا 9 مهر 1395) موظف شده است.
قرارداد دوم، پرداخت 85,600 دلار به کارپذیر در ازای وظائف فوق‌الذکر را شامل می‌شود. مدت این قرارداد از 30 ژوئن 2016 تا 30 ژوئن 2018 (10 تیر 1395 تا 9 تیر 1397) است.
قرارداد سوم نیز با پرداخت 85,600 دلار به علی‌نژاد در ازای کار از تاریخ 1 جولای 2016 تا 31 آگوست 2017 (11 تیر 1395 تا 9 شهریور 1396) موافقت شده است.
106
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.