فناوری print
تماشا کنید: مقایسه سرعت هواوی میت 10 پرو و وان پلاس 5تی
ترنجی
0 comment   19 visibility
دوشنبه 23 بهمن 1396 ساعت 21:04
چکیده مطلب
سرعت همیشه یکی از مهم‌ترین ملاک‌های یک خریدار برای خرید گوشی می‌باشد و می‌توان گفت کسی نیست که برایش مهم نباشد که گوشی‌اش با سرعت بیشتری برنامه‌هارو باز می‌کند یا خیر و به همین دلیل همیشه رقابت بین گوشی‌های مطرح بازار زیاد است و هر یک حرفی برای گفتن دارند. در ادامه با ترنجی همراه […]

سرعت همیشه یکی از مهم‌ترین ملاک‌های یک خریدار برای خرید گوشی می‌باشد و می‌توان گفت کسی نیست که برایش مهم نباشد که گوشی‌اش با سرعت بیشتری برنامه‌هارو باز می‌کند یا خیر و به همین دلیل همیشه رقابت بین گوشی‌های مطرح بازار زیاد است و هر یک حرفی برای گفتن دارند. در ادامه با ترنجی همراه باشید.
میت 10 پرو در حال حاضر بهترین گوشی ساخت هواوی است که با داشتن پردازنده اختصاصی این شرکت، کایرین 970 توانایی انجام هر نوع پردازشی را دارد و همچنین این پردازنده به چیپ هوش مصنوعی نیز مجهز شده است که می‌تواند عملکرد دستگاه‌ را خیلی بهتر از قبل بهبود یابد. 6 گیگابایت رم نیز می‌تواند عملکرد دستگاه را در مالتی تسک به شدت بهبود یابد.
در مقابل میت 10 پرو گوشی شرکت وان پلاس، وان پلاس 5تی قرار دارد. این گوشی درحال حاضر سریع‌ترین گوشی اندرویدی بازار است و حتی از آیفون ایکس نیز بهتر عمل می‌کند. پردازنده اسنپدراگون 835 و 8 گیگابایت رم واقعا وان پلاس 5تی را به یک قول تبدیل کرده است و بدون شک، هیچ برنامه‌ای نیست که تا چند سال آینده بتواند این گوشی را به چالش بکشد.
بدون هیچ حرف اضافه‌ای شمارا به دیدن این ویدیو دعوت می‌کنم.
از نظر شما میت 10 پرو عملکرد بهتری داشت یا وان پلاس 5تی ؟ کدام یکی از این گوشی‌ها در سبد خرید شما قرار دارند؟
لینک کوتاه:
Youtube
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.