استان ها print
اصفهان| نماینده ولی فقیه در استان اصفهان از آیت الله مستجابی عیادت کرد
تسنیم
0 comment   22 visibility
دوشنبه 23 بهمن 1396 ساعت 20:39
چکیده مطلب
آیت‌الله طباطبایی‌نژاد نماینده ولی فقیه در استان اصفهان از آیت‌الله سید مرتضی مستجابی عیادت کرد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، آیت‌الله سید یوسف طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه در استان اصفهان از آیت‌الله سیدمرتضی مستجابی در بیمارستان عیادت کرد.
آیت‌الله طباطبایی نژاد در این دیدار ضمن گفت‌وگو با آیت‌الله مستجابی در جریان روند درمان وی قرار گرفت، همچنین تعدادی از مسئولان استان با حضور در بیمارستان الزهرا (س) از آیت‌الله مستجابی عیادت کردند.
آیت‌الله سید مرتضی مستجاب الدعواتی مشهور به «مستجابی» فرزند حاج سید اسدالله مستجاب الدعواتی و نوۀ آیت‌‌الله سید ابوالحسن صدرعاملی، معروف مستجاب الدعواتی، در 1302 به دنیا آمد.
وی که از علمای سر‌شناس شهر اصفهان است، به علت نسبت خانوادگی و اینکه خود از خاندان صدر است، از جوانی رابطه‌ای نزدیک و صمیمی با امام موسی صدر داشته است که این دوستی و تعلق خاطر، همچنان به قوت خود باقی است.
آیت‌الله مستجابی تحصیلات خود را در حوزه علمیه تهران و نجف ادامه داد و موفق به اخذ درجه اجتهاد از آیت‌الله سید ابوالحسن اصفهانی شد.
او یکی از مبارزان سیاسی در دوره ملی شدن صنعت نفت و از نزدیکان آیت‌الله کاشانی به شمار می‌رود.
آیت‌الله مستجابی در امور خیریه و عام المنفعه از سوابق طولانی برخوردار است و همچنین دستی نیز در حوزه شعر و ادب و هنر دارد.
پیش از این استاندار اصفهان و آیت‌الله مهدوی عضو مجلس خبرگان رهبری نیز با حضور در بیمارستان از آیت‌الله سیدمرتضی مستجابی عیادت کرده بودند.
انتهای پیام/ش
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.