سیاسی print
متن حاشیه برای دومین هفته بروی آنتن نمیرود !؟
اتاق خبر 24
0 comment   7 visibility
سه شنبه 24 بهمن 1396 ساعت 12:36
چکیده مطلب
مجید یوسفی تهیه کننده برنامه پرمخاطب متن حاشیه شبکه سه سیما  درمورد عدم پخش این برنامه طی دو هفته متوالی گفت: بازی های پرسپولیس و استقلال در جام ملت های آسیا موجب شد برنامه متن حاشیه امروز از شبکه سه سیما بدلیل همزمانی با این رخداد مهم پخش زنده روی آنتن نرود.
به گزارش خبرنگار اتاق خبر 24:  هفته گذشته نیز به دلیل مقارن شدن برنامه با ویژه برنامه های دهه مبارک فجر و تغییرات گسترده کنداکتورهای اکثر شبکه های سیما  مقرر شد متن حاشیه را روی آنتن زنده نبریم. انشالله از هفته آینده مطابق روال پیشین یعنی هر سه شنبه ساعت 45/19 برنامه متن حاشیه پخش میشود موضوع این هفته هم بحث بحران آب و خشکسالی پیش روی کشور با حضور مهمانان بلند مرتبه ایست که انشالله ملاحظه خواهید کرد.

یوسفی اضافه کرد: البته خبر کنسل شدن اجرای برنامه ، در واقع دیروز به من اطلاع رسانی شد و معمولا در موارد مشابه قبل از این ها از عدم پخش برنامه ، از جانب سازمان با خبر می شویم.
تهیه کننده برنامه متن حاشیه در مورد احتمال تکرار پخش نشدن این برنامه در سه شنبه ها و و راس ساعت مشخص گفت: یک سری اتفاقات ملی است و لازم است هر برنامه ای با آن مقارن شود یا کنسل شود یا به تاخیر بیافتد. مسابقه های فوتبال امروز در جام باشگاه های آسیا است و به نوعی یک مسئله ملی و حتی اگر با نود هم هم زمان شود لازم است در ساعت پخش "نود" تجدید نظر شود. به هرحال ما مایل نیستیم که در ساعت پخش برنامه متن حاشیه تغییری ایجاد شود ولی این امر تا حدودی اجتناب ناپذیر است. انشالله به سطحی خواهیم رسید که قدرت رسانه ای برنامه متن حاشیه به گونه ای باشد که در کنداکتور شبکه سه  در شرایطی  قرار بگیرد که ساعت و روز پخش آن دستخوش تغییر نشود.

برنامه گفتگو محور «متن، حاشیه» کاری از گروه سیاسی شبکه سه سیما به تهیه کنندگی مجید یوسفی و اجرای آبتین شمس است که به تحلیل مسائل روز با رویکرد چالشی می پردازد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.