فرهنگی print
خداحافظیِ رسمیِ یک ماهنامه + عکس
مشرق
0 comment   7 visibility
چهارشنبه 25 بهمن 1396 ساعت 08:41
چکیده مطلب
بالاخره مجله همشهری پایداری رسما با کیوسک های مطبوعاتی خداحافظی کرد. یک خداحافظی تلخ و اجباری ولی در اوج. توفیق داشتم شصت شماره از این مجله را به کمک دوستان و همکاران عزیزتر از جانی مدیریت کنم.
گروه جهاد و مقاومت مشرق - ماهنامه «همشهری پایداری» که در گروه مجلات همشهری منتشر می شد در دوره جدید مدیریت شهرداری تهران تعطیل شد. شاکر واثقی، سردبیر این ماهنامه در مطلبی نوشت:
بالاخره مجله همشهری پایداری رسما با کیوسک های مطبوعاتی خداحافظی کرد. یک خداحافظی تلخ و اجباری ولی در اوج. توفیق داشتم شصت شماره از این مجله را به کمک دوستان و همکاران عزیزتر از جانی مدیریت کنم. از خیلی ها خیلی چیزها یاد گرفتم دغدغه ام ژورنالیستی کردن گفته های دیروز به زبان نسل امروز بود. آرزو می کنم هیچ مطبوعه ای بنا به هر دلیلی اعم از مقبول و غیرمقبول در هیچ کجای ایران محکوم به تعطیلی نشه علی الخصوص نشریه ای که رنگ و بوی ایثار و شهادت و غیرت و جوانمردی می دهد.
شاکر واثقی، سردبیر ماهنامه «همشهری پایداری»
درباره ماهنامه همشهری پایداری بیشتر بخوانیم:
آقای شهردار! این مجله سیاسی نیست دفاع مقدس را روی دکه وزن نمی‌کنند آیا «همشهری پایداری» تعطیل می شود؟ نگاهی به دنیای کودکانِ جنگ‌زده در همشهری پایداری 10 آزاده‌مرد در «همشهری پایداری»
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.