استان ها print
برخی کارخانه های فخاری جاده خاوران به اماکن مخروبه تبدیل شده اند/ قول مدیران عملی نشد!
فارس نیوز
0 comment   2 visibility
چهارشنبه 25 بهمن 1396 ساعت 10:34
چکیده مطلب
رئیس اتحادیه فخاران استان تهران با بیان اینکه کارخانه‌های فخاری در جاده خاوران به اماکن مخروبه تبدیل شده‌اند، گفت: قول مدیران شهرک‌های صنعتی برای خرید این املاک عملی نشده است.
مرتضی منبع‌چی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری فارس استان تهران در تشریح مشکلات صنف فخاران اظهار کرد: رکود در بازار و مشکلات حوزه مالیات و بیمه، کار را برای فعالیت اصناف سخت کرده است.
وی با اشاره به اینکه فخاران در شهرک‌های صنعتی بلاتکلیف‌ هستند، تصریح کرد: این بلاتکلیفی به بار مشکلات فخاران در قیاس با سایر صنوف افزوده است.
رئیس اتحادیه فخاران تهران با تأکید بر اینکه خروج صنوفی با برچسب به‌اصطلاح مزاحم و آلاینده برای رفع آلودگی تهران اقدام خوبی است، تصریح کرد: انتقال این صنوف به خارج از شهر درست بوده؛ اما الآن برای ما مشکل ایجاد کرده است.
منبع‌چی با بیان اینکه در بیش از یک دهه بخش عمده‌ای از املاک خاوران برای اجرا روی میز مدیران شهرک‌های صنعتی قرار گرفت، افزود: هنوز برخی مالکان در شهرک بلاتکلیف‌ هستند.
وی با اشاره به اینکه رویکرد مدیران شهرک‌های صنعتی هنوز بخش عمده‌ای از زمین‌های قابل‌ تبدیل به شهرک صنعتی را در بلاتکلیفی قرار داده است، اضافه کرد: کارگاه‌های فخاری مستقر در اراضی خاوران تعطیل شده‌اند و به این بلاتکلیفی برمی‌گردد.
رئیس اتحادیه فخاران تهران با بیان اینکه قول مدیران شهرک‌های صنعتی برای خرید این املاک عملی نشده، تصریح کرد: این خلف وعده برای ما مشکل‌ساز شده است.
منبع‌چی با تأکید بر اینکه تبدیل کارخانجات فخاری به امکان مخروبه در جاده خاوران برای ما مشکل‌ ایجاد کرده، اظهار کرد: پیگیری‌ها برای رفع این مشکل نتیجه‌ای به همراه نداشته است.
انتهای پیام/ن
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.