ورزشی print
مظاهری: اهداف فدراسیون بوکس بلند مدت است
ایسنا
0 comment   4 visibility
چهارشنبه 25 بهمن 1396 ساعت 10:34
چکیده مطلب
مربی تیم ملی بوکس گفت‌: اهداف فدراسیون برای موفقیت برنامه‌ریزی بلند مدت شده است.
علی مظاهری در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این که تمرینات تیم‌ ‌ملی به صورت مداوم در حال‌ پیگیری است، اظهار کرد: برای بازی‌های آسیایی به صورت ۱۰۰ درصد مدال برای‌مان مهم نیست،‌ بلکه هدف فدراسیون نتیجه‌گیری در  المپیک پیش رو است. البته تمرینات تیم‌ ‌ملی را با اصول پیگیری می‌کنیم تا در جاکارتا نتایج خوبی را کسب کنیم.
او همچنین ادامه‌ داد: برخی‌ها اعزام شدن هفت بوکسور فعلی به تورنمنت بلغارستان را ترکیب نهایی تیم‌ ‌ملی اعلام کرده‌اند، اما این طور نیست. هدف کادر فنی شناسایی بوکسورهای با استعداد است و هیچ ترکیب نهایی اعلام نشده است.
مظاهری در پاسخ به این سوال که آیا تیم‌ ‌ملی در وزن ۸۱ کیلوگرم با فقر بوکسور روبرو است؟ توضیح داد: در حال‌ حاضر بوکسورهای جوانی در اردوها داریم و فکر می‌کنم در وزن ۸۱ مشکلی داشته باشیم. در حال‌ حاضر هم یکی از بوکسورها سرباز است و در صورت بر طرف شدن این مساله در این وزن به تمرینات خود ادامه‌ می‌دهد و مطمئن هستم اگر همین طور در آرامش تمرینات را ادامه‌ دهیم نتایج خوبی در انتظار تیم و او خواهد بود.
عضو سابق تیم‌ ‌ملی ‌ ‌ بوکس در مورد احسان روزبهانی، بوکسور  وزن ۹۱ کیلوگرم ایران، گفت‌: او نیز تمرینات خود را با هماهنگی‌های فدراسیون و کادر فنی ادامه‌ می‌دهد و هیچ عملکرد غیر حرفه‌ای نداشته است. شاید حواشی در این چند روز وجود داشته باشد، اما او بوکسور با تجربه ای است و می‌تواند تمرینات خود را ادامه‌ دهد.
مربی تیم‌ ‌ملی بوکس با اشاره به خبر اعزام نشدن اکبر احدی به مسابقات بلغارستان، تصریح کرد: نمی دانم این اخبار از کجا منتشر می‌شود، اما مگر می‌شود تیم‌ ‌ملی بدون سرمربی در یک تورنمنت شرکت کند؟ ویزای او با پیگیری‌های فدراسیون بوکس صادر شده است و به زودی  با تیم‌ ‌ملی راهی تورنمنت پیش رو می‌شود.
مظاهری در پایان با بیان این که تیم‌ ‌ملی نیاز به حمایت دارد، خاطر نشان کرد: در حال‌ حاضر از بوکسورهای با تجربه و جوان در کنار هم استفاده کرده‌ایم. امیدوارم که جامعه بوکس به کادر فنی و فدراسیون جدید وقت کافی را بدهند تا شاهد نتایجی که در آینده کسب خواهند شد، باشند. این جوانان نیاز به حمایت دارند و کادر فنی هدفی جز موفقیت تیم‌ ‌ملی ندارد.
انتهای پیام
برچسب ها
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.