ورزشی print
دبیر کمیته توسعه بدمینتون آسیا: حضور آقایی و جباری در کمپ آسیایی قطعی است
ایسنا
0 comment   4 visibility
چهارشنبه 25 بهمن 1396 ساعت 10:59
چکیده مطلب
دبیر کمیته توسعه بدمینتون آسیا اعلام کرد حضور ثریا آقایی و امیر جباری در کمپ آسیایی ۲۰۱۸ قطعی است.
به گزارش ایسنا، محمد اندی دبیر کمیته توسعه بدمینتون آسیا از  اندونزی  با حضور در محل فدراسیون بدمینتون با  محمدرضا پوریا رییس فدراسیون بدمینتون  دیدار کرد  اندی در این دیدار  گفت : فدراسیون بدمینتون ایران در مقایسه با دیگر فدراسیونهای غرب آسیا از شرایط بهتری برخوردار است و این به دلیل مدیریت و برنامه ریزی مسئولان این فدراسیون است.
دبیر کمیته توسعه بدمینتون آسیا اظهار داشت: برای سومین بار است که به ایران می آید و در مسابقات بین المللی فجر ایران شرکت می نماید. یکی از نکات با ارزش این رقابتها احترام مسئولان فدراسیون بدمینتون ایران به بازیکنان خارجی و اهداء یادبودهای صنایع دستی ایران است که این حرکت بسیار قابل ارزش است.
وی در مورد سطح بازیکنان ایرانی اظهار داشت: بدمینتون بازان ایرانی از شرایط بسیار خوبی برخوردارند و سطح بازی آنان با بازیکنان خارجی حاضر در این رقابتها برابر است و در صورت حضور بیشتر آنان در میادین بین المللی این قابلیت قابل رویت است و آنان این توانایی را خواهند داشت که مقام های نخست را کسب نمایند.
دبیر کمیته توسعه بدمینتون آسیا سطح مسابقات بین المللی بدمینتون فجر ایران را بسیار عالی توصیف کرد و خاطرنشان کرد که هر دوره بهتر از دوره گذشته برگزار می شود .
" اندی " گفت : شرایط بازیکنان جوان بدمینتون ایران بسیار خوب است و در صورت کسب تجارب بین المللی که با حضور در میادین برون مرزی حاصل خواهد شد، قطعا موفقیت آنان در سطح آسیا حتمی است .
وی سطح بازیکنان پسران و دختران ایران را یکسان ارزیابی کرد و گفت : این شرایط رقابتی می تواند به افزایش کارایی آنان در کسب مقام در رقابتهای بین المللی کمک نماید .حضور ثریا آقایی و امیر جباری در کمپ آسیایی در سال ۲۰۱۸ را قطعی دانست و از احتمال حضور مهران شهبازی در این کمپ خبر داد. همچنین حضور بازیکنان ایران در مسابقات جهانی جوانان جهان و آسیایی ر پا یکی دیگر از ضرورت های ارتقاء سطح بدمینتون بازان ایران عنوان کرد.
دبیر کمیته توسعه بدمینتون آسیا همچنین اظهار کرد: حضور بازیکنان ایران در رده سنی بزرگسالان ، جوانان ، نوجوانان و زیر ۱۷ و ۱۵ سال در مسابقات جهانی و آسیایی بسیار با اهمیت است و فدراسیون جهانی و فدراسیون آسیایی نگاه ویژه ای به این مسابقات دارد و  امیدوارم که در سال جاری میلادی بازیکنان ایران به مسابقات جهانی اعزام شوند .
انتهای پیام
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.