ورزشی print
افزایش دستمزد برای نگه داشتن ایکاردی
1 ورزش
0 comment   23 visibility
چهارشنبه 25 بهمن 1396 ساعت 13:06
چکیده مطلب
باشگاه اینتر برای اینکه رئال مادرید یا هر باشگاه دیگر به این سادگی مهاجم آرژانتینی‌اش را به خدمت نگیرند، اقدامی خاص انجام می‌دهد.
باشگاه اینتر که خطر از دست دادن مائورو ایکاردی را که در ماه‌های اخیر بحث پیوستنش به رئال مادرید مطرح شده، حس می‌کند به دنبال برداشتن بند فسخ ۹۰ میلیون یورویی از قرارداد این مهاجم آرژانتینی است.
روزنامه «کوریره دلو اسپورت» ایتالیا در شماره امروز خود گزارش داد، سران باشگاه اینتر قصد ارائه قرارداد جدیدی به ایکاری دارند. آنها به این مهاجم آرژانتینی پیشنهاد افزایش حدوداً دو میلیون یورویی دستمزدش را داده‌اند که این، دستمزد سالیانه وی را از ۴.۷ میلیون یورو به ۶.۵ میلیون یورو می‌رساند. در کنار این اینتر پاداش‌های ویژه‌ای را برای مهاجم آرژانتینی‌اش در صورت رسیدن به دستاوردهای خاص در نظر گرفته است. در مقابل سران باشگاه اینتر خواهان برداشتن بند فسخ قرارداد ایکاردی هستند.
در طرف دیگر اما مدیر برنامه‌های ایکاردی که در واقع همسر وی است از باشگاه اینتر خواسته تا در قرارداد جدید دستمزد سالیانه این مهاجم ۲۴ ساله به ۷ میلیون یورو افزایش پیدا کند و رقم بند فسخ قرارد هم از ۹۰ میلیون یورو به ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون یوور افزایش یابد.
ایکاردی که در سال ۲۰۱۳ از سامپدوریا به اینتر پیوست، تا کنون ۱۷۰ بازی در رقابت‌های مختلف برای نزاتزوری انجام داده و ۹۶ گل هم به ثمر رسانده است. او که در فصل جاری در ۲۲ بازی از رقابت‌های فصل جاری سری A موفق به زدن ۱۸ گل شده است، در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی اخیر بحث پیوستنش به رئال مادرید داغ بود.

 

کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.