ورزشی print
سانچس: مسی بعد از حذف از لیگ قهرمانان گریه کرد
ایسنا
0 comment   6 visibility
چهارشنبه 25 بهمن 1396 ساعت 13:52
چکیده مطلب
ستاره شیلیایی منچستریونایتد عنوان کرد لیونل مسی بعد از حذف برابر چلسی در لیگ قهرمانان اروپا بسیار ناراحت بود و گریه کرد.
به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت، بارسلونا باید در لیگ قهرمانان اروپا برابر چلسی به میدان برود. این دیدار یادآور دیدارهای تاریخی دو تیم در سال‌های گذشته لیگ قهرمانان است. در یکی از دیدارهای جالب توجه دو تیم بارسلونا در سال ۲۰۱۲ برابر چلسی شکست خورد و حذف شد.
در دیدار برگشت لیونل مسی یک ضربه پنالتی را از دست داد و گل‌های رامیرس و فرناندو تورس باعث شد تا چلسی به مرحله بعد راه یابد.
آلکسیس سانچس درباره ناراحتی لیونل مسی بعد از این دیدار گفت:‌ بعد از این دیدار در رختکن مسی را دیدم که گریه می‌کرد. بازیکنان انتظارات زیادی از خودشان دارند ولی مردم این را ندیده بودند.
لیونل مسی در ۸ دیدار برابر چلسی موفق نشده است دروازه این تیم را باز کند. حالا مسی فرصت این را دارد تا بتواند این طلسم را بشکند و دروازه چلسی را باز کند. تنها برد مسی برابر چلسی هم در اولین بازی برابر این تیم به دست آمد که بارسلونا موفق شد در استمفوردبریج ۲ بر یک به برتری برسد.
بارسلونا هفته بعد در دیدار رفت باید در خانه چلسی به میدان برود و در ادامه در کاتالان دیدار برگشت خود را برابر این تیم برگزار خواهد کرد.
انتهای پیام
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.