سیاسی print
منظومه فکری فرمانده معظم کل قوا در دنیای امروز بی نظیر است
میزان
0 comment   8 visibility
پنجشنبه 26 بهمن 1396 ساعت 15:33
چکیده مطلب
فرمانده کل ارتش با تاکید بر اینکه اندیشه و منظومه فکری فرمانده معظم کل قوا در دنیای امروز بی‌نظیر است، گفت: فرآیندی که برای پی‌ریزی تمدن نوین اسلامی مورد نظر مقام معظم رهبری است با تمامی ابعاد و جزئیات به خوبی در نمایشگاه جلوه‌های تحول سپاه پیاده‌سازی شده است.
به گزارش گروه سیاسی خبرگزای میزان، امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی در حاشیه بازدید از نمایشگاه جلوه‌های تحول دانشگاه جامع امام حسین (ع) اظهار کرد: مجموعه‌ای از اقدامات و طرح‌های که تاکنون در دانشگاه برای آینده انجام شده است، در این نمایشگاه وجود دارد.
فرمانده کل ارتش با بیان اینکه نقاط عطف و برجسته در این نمایشگاه جلوه‌های تحول کاملا مشهود است ادامه داد تدابیر و فرمایشات فرمانده معظم کل قوا که در این نمایشگاه برجسته و عملیاتی شده مبنای کار‌های آینده دستگاه‌ها و نیر‌های مسلح را شامل می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه اندیشه و منظومه فکری فرمانده معظم کل قوا در دنیای امروز بی نظیر است اظهار کرد: فرآیندی که برای پی ریزی تمدن نوین اسلامی مورد نظر مقام معظم رهبری است با تمامی ابعاد و جزئیات به خوبی در نمایشگاه جلوه‌های تحول سپاه در دانشگاه جامع امام حسین (ع) پیاده سازی شده است.
سرلشکر موسوی خاطر نشان کرد: برپایی این نمایشگاه کار بزرگی در حوزه علم و فن آوری و پشتیبان علمی حوزه دفاعی کشور بوده و برای نظام و نیرو‌های مسلح گنجینه‌ای ارزشمند محسوب می‌شود.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.