فناوری print
ترفندهای زندگی با گجت نیوز؛ بخش جذاب و جدید گجت تی وی آغاز به کار کرد
گجت نیوز
0 comment   8 visibility
پنجشنبه 26 بهمن 1396 ساعت 22:00
چکیده مطلب
ترفندهای زندگی با گجت نیوز، نام بخش جذاب و جدید گجت تی وی است که با هدف افزایش خلاقیت و استفاده کاربردی از وسایل ساده در دسترس ما ایجاد شده است. گجت تی وی با هدف آگاهی بخشی و اطلاع رسانی در زمینه های متعددی از جمله فناوری، سلامت، نجوم، تکنولوژی و ده‌ ها موضوع جذاب ... نوشته ترفندهای زندگی با گجت نیوز؛ بخش جذاب و جدید گجت تی وی آغاز به کار کرد اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد.
ترفندهای زندگی با گجت نیوز، نام بخش جذاب و جدید گجت تی وی است که با هدف افزایش خلاقیت و استفاده کاربردی از وسایل ساده در دسترس ما ایجاد شده است.
گجت تی وی با هدف آگاهی بخشی و اطلاع رسانی در زمینه های متعددی از جمله فناوری، سلامت، نجوم، تکنولوژی و ده‌ ها موضوع جذاب و مفید دیگر دست به تولید محتواهای ویدیویی با کیفیتی بالا ، اختصاصی و دوبله شده برای شما عزیزان زده است.
با توجه به درگیری های روزمره و تلاش برای داشتن زندگی بهتر، تصمیم بر این گرفتیم در یک شاخه مفید و بسیار جذاب به‌نام “ترفندهای زندگی با گجت نیوز” شما را با دنیای جذاب خلاقیت در زندگی روزمره بیشتر آشنا کنیم. ما در ترفندهای زندگی با گجت نیوز یاد می‌گیریم چگونه با استفاده صحیح از وسایل اطرافمان زندگی بهتر داشته باشیم و دیگران را با هنری که، در این برنامه ها یاد خواهیم گرفت شگفت زده کنیم.
پس مثل همیشه با ما همراه باشید و از یک دنیا شگفتی لذت ببرید.
دانلود ویدیو
تهیه شده در استودیو اختصاصیگجت نیوز
برچسب ها
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.