اقتصادی print
شرایط سالم و ناسالم هوای تهران برای گروه های حساس
اقتصاد آنلاین
0 comment   9 visibility
جمعه 27 بهمن 1396 ساعت 10:21
چکیده مطلب
مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: وضعیت کیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران طی امروزدر محدوده بین شرایط سالم و ناسالم برای گروه‌های حساس است و انتظار می‌رود تا فردا (۲۸ بهمن ماه) شرایط کیفی هوای مطلوبتری دربیشتر مناطق پایتخت برقرار شود.
حسین شهبازی،  ضمن پیش‌بینی شرایط کیفی هوای تهران اظهار کرد: نتایج حاصل از پیش‌بینی پارامترهای هواشناسی برای شهر تهران حاکی از افزایش تدریجی میزان ناپایداری جوی طی امروز است و در برخی ساعات وزش باد مؤثر به بزرگی ۳ تا ۵ متربرثانیه از سمت نواحی شرقی - جنوب شرقی و بارش باران بویژه در شبانگاه انتظار می‌رود.
به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا ، وی افزود: این شرایط فردا (۲۸ بهمن ماه) کمابیش ادامه خواهد داشت و برای برخی ساعات وزش باد نسبتا شدید به بزرگی ۵ تا ۸ متربرثانیه و بارندگی پیش‌بینی می‌شود.
مدیر واحد مدلسازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در ادامه گفت: با برقراری شرایط جوی نسبتا ناپایدار در روز یکشنبه (۲۹ بهمن ماه) وزش باد شدید به بزرگی ۸ تا ۱۳ متربرثانیه از سمت نواحی شرقی و بارش باران در برخی ساعات بویژه در بعدازظهر دور از انتظار نیست.
به گفته وی  دما تا فردا کاهش نسبی خواهد یافت.
شهبازی در پایان اظهار کرد: میانگین شاخص کیفیت هوای تهران در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۳ و برای گروه‌های حساس ناسالم بود و هم‌اکنون با شاخص ۱۰۶ همچنان برای گروه‌های حساس ناسالم است.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.