ورزشی print
عصبانیت گتوسو از برد راحت میلان!
ایسنا
0 comment   10 visibility
جمعه 27 بهمن 1396 ساعت 10:31
چکیده مطلب
برتری ۳ بر صفر در خانه جریف شاید هر مربی را خوشحال کند ولی جنارو گتوسو را خیر.
به گزارش ایسنا و به نقل از فوتبال ایتالیا، در یکی از دیدارهای مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا در دور رفت، میلان در خانه لودوگورتس بلغارستان به میدان رفت و با ۳ گل به برتری رسید تا تقریبا صعود خودش را به مرحله بعدی این رقابت ها قطعی کند.
جنارو گتوسو سرمربی میلان بعد از برد راحت تیمش در لیگ اروپا گفت: هر چند بازی در لیگ اروپا سختی های خودش را دارد ولی من این نمایش را نمایش عالی نمی دانم. می توانستیم خیلی بهتر از این ها بازی کنیم. اصلا فکر نمی کنم این نتیجه بیانگر اختلاف دو تیم باشد. لودوگورتس می توانست ما را به درد سر بیاندازد. آنها فوتبال خوبی در دقایق زیادی از بازی توانستند ارائه دهند. می خواستم تیمم فوتبال تهاجمی بهتری نسبت به قبل بازی دهد ولی اصلا در این راه موفق نشدیم و به همین خاطر خیلی از عملکرد تیم عصبانی هستم.
میلان در هفته های اخیر فوتبال خوبی در لیگ ایتالیا ارائه داده است و نتایج خوبی توانسته نسبت به روزهای اول این مربی به دست بیاورد. تنها چیزی که من اطمینان خاطر می دهد این است که تیم از نظر اعتمادبه نفس در سطح بالاتر است و ما از این نظر در حال پیشرفت هستیم.  در چند سال گذشته شرایط برای این تیم خوب نبوده است. میلان باشگاه بزرگی است و به افتخارات زیادی رسیده است. اکنون زمان این است که بازیابی اساسی در میلان صورت بگیرد و دوباره این ماشین بزرگ به کار بیفتد. ۱۴ سال پیراهن میلان را به تن کردم و به این موضوع افتخار می‌کنم. در کنار این من هوادار میلان بوده ام و قرار است همیشه هوادار این تیم هم باشم.
او در ادامه درباره حضور در میلان گفت: برای من خیلی حس خوبی است و افتخار می کنم که در ۴۰ سالگی سرمربی تیم بزرگی چون میلان شوم. چیزهای زیادی است که باید یاد بگیرم و بهتر شوم. الان نسبت به قبل مربی بهتری شدم ولی می دانم هدایت تیم بزرگی را بر عهده گرفت مو دوست دارم بار دیگر میلان را به روزهای اوجش بازگردانم. افتخار خیلی بزرگی نصیب من شده است. باید از این فرصت خوب استفاده کنم و هم خودم به مربی بهتری تبدیل شوم و هم اینکه میلان را به روزهای خوب قبل بازگردانم.
انتهای پیام
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.