ورزشی print
عبداللهی: الهلال حتی از الریان و العین بهتر است
ورزش ۱۱
0 comment   29 visibility
جمعه 27 بهمن 1396 ساعت 14:34
چکیده مطلب
سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت:ما در عمان تماشاگران خودمان را داریم و در قطر هم دیدید که تماشاگر داشتیم اما فراموش نکنید عربستان و عمان هم مرز هستند و طبیعتا آنها راحت تر به استادیوم می‌آیند و این کار الهلال را راحت می‌کند. جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۶- ۱۴:۳۴
به گزارش ورزش11 و به نقل از فارس، نصرالله عبداللهی در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال اظهار داشت:بعد از بازی با الریان تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و شرایط خوبی داریم.
وی افزود: متاسفانه پژمان منتظری را به علت مصدومیت در اختیار نداریم و او مجبور شد به تهران برگردد. میلاد زکی‌پور هم دچار مصدومیتی است که به همین دلیل در بازی با الریان هم روی سکو نشست. البته پزشکان مشغول مداوای زکی‌پور هستند ولی وضعیت او مشخص نیست.
سرپرست تیم استقلال در خصوص اینکه آیا امید نورافکن هم آسیب دیده است گفت: این بازیکن در بازی یک مقدار آسیب دید و طی دو روز گذشته به صورت سبک تمرین کرد ولی امیدوار هستیم که به بازی روز سه شنبه برسد.
وی در خصوص دیدار استقلال با الهلال گفت: بازی بسیار سختی در پیش داریم، به نظر من الهلال حتی از الریان و العین بهتر است و سخت‌ترین رقیب استقلال محسوب می‌شود. با وجود اینکه در بازی اول در ریاض مساوی کردند اما فکر می‌کنم تیم بسیار خوبی دارند. ضمن آنکه در بازی با استقلال تماشاگران آنها با اتوبوس به مسقط می‌آیند و این کار را سخت‌ می‌کند هر چی ما هم تماشاگران خودمان را داریم.
عبداللهی در خصوص اینکه آیا اخبار مصدومیت برخی از بازیکنان الهلال را شنیده‌اند یا خیر گفت: بله شنیده‌ایم که آنها چند مصدوم دارند. امروز هم در لیگ عربستان باید به مصاف الشباب بروند که ظاهرا این مسابقه ساعت 20 به وقت تهران برگزار می‌شود.قرار بود ما ساناک را به عربستان بفرستیم اما مربی ما چون اهل کشور چک است باید حتما ویزای داشته باشد که در نهایت این اتفاق نیفتاد. از طرف دیگر وقتی بازی‌ها با فاصله کم برگزار می‌شود طبعا هم حریف مصدوم دارد هم ما. این مسائل طبیعی است اما پزشکان ما هم تلاش زیادی انجام داده‌اند و در این مدت سعی کردند بازیکنان همیشه در شرایط بازی باشند.
وی در خصوص اینکه آیا قرار است از ایران هم تماشاگر به عمان برود گفت: ما در عمان تماشاگران خودمان را داریم و در قطر هم دیدید که تماشاگر داشتیم اما فراموش نکنید عربستان و عمان هم مرز هستند و طبیعتا آنها راحت تر به استادیوم می‌آیند و این کار الهلال را راحت می‌کند. امیدوارم روز سه شنبه با حمایت تماشاگران و دعای مردم بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم و نتیجه خوبی بگیریم.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.