فرهنگی print
احساسات مخلوط روی صحنه می رود
انا
0 comment   4 visibility
جمعه 27 بهمن 1396 ساعت 15:54
چکیده مطلب
اجراخوانی کمدی «احساسات مخلوط» بار دیگر به روی صحنه خواهد رفت.
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری آنا از روابط عمومی نمایش احساسات مخلوط، نسیم ادبی، قرار است روز شنبه 28 بهمن‌ماه در یک نوبت کمدی «احساسات مخلوط» را در سالن شماره یک تئاتر شهرزاد اجراخوانی کند.
او که طراحی و کارگردانی این اجراخوانی را برعهده دارد، بیان کرد: سال قبل این کار را برای چند شب در تماشاخانه «ارغنون» به کارگردانی سعید محمدی که مترجم متن هم هست اجراخوانی کردیم و خیلی خوب جواب گرفتیم و چند وقت قبل هم دوباره آن را با تغییراتی در گروه ارائه کردیم و با توجه به استقبالی که صورت گرفت به پیشنهاد پردیس تئاتر شهرزاد یک بار دیگر آن را در همین مجموعه اجرا می‌کنیم.
ادبی تاکید کرد که این اجراخوانی کاملا شبیه اجرای صحنه‌ای است چون هم طراحی لباس دارد و هم میزانسن، فقط اجراگران متن در دست دارند که آن هم با توجه به داستان و نوع اجرا دلایل خود را دارد.
وی درباره اینکه با استقبال صورت گرفته چرا برای اجرای صحنه‌ای این متن تدارکی دیده نشده و اینکه آیا قصد دارد جدی وارد کارگردانی تئاتر شود؟ گفت: اگر بخواهیم به سمت اجرای صحنه‌ای برویم باید فرصت کافی وجود داشته باشد چون آن وقت باید نمایش هر شب روی صحنه رود و من خودم الان خیلی این فرصت را الان ندارم اما احتمال دارد سال آینده همین متن را برای اجرای صحنه‌ای کارگردانی کنم، چون خیلی کارگردانی را دوست دارم ولی مشکل بزرگم نبود فرصت کافی است بویژه آنکه کارگردانی مسئولیت زیادی دارد و این قضیه را سخت می‌کند.
در «احساسات مخلوط» که نوشته‌ای از ریچارد بایر است، نسیم ادبی، بهنام شرفی، آرمین همتی و اویس خلیل‌زاده اجراگر هستند و این متن را ساعت 20 روز 28 بهمن‌ماه به مدت 70 دقیقه اجرا خوانی می‌کنند.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.