سیاسی print
مردم بار دیگر از انقلاب حمایت کردند، اکنون مسئولان باید به وظایفشان عمل کنند
ایرنا
0 comment   16 visibility
جمعه 27 بهمن 1396 ساعت 14:52
چکیده مطلب
نوشهر - ایرنا - امام جمعه نوشهر با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت : با وجود تبلیغات دشمنان ، مردم و همهٔ گروهها در این راهپیمایی شرکت کردند و اکنون مسئولان باید به وظایفشان در جهت رفع مشکلات اقتصادی مردم اقدام کنند.
به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت‌الاسلام محمود مشایخ در خطبه‌های نماز جمعه نوشهر افزود: مبارزه با فساد و تبعیض و رفع مشکلات اقتصادی از مهم‌ترین خواست‌های مردم است که باید به آنها توجه شود.
وی تأکید کرد: باید با تبعیت از رهبر معظم انقلاب و توجه به اقتصاد مقاومتی، در راه کاهش مشکلات موجود قدم برداشت.
امام جمعهٔ نوشهر به دستگیری جاسوسانی که تحت نام فعالیت‌های زیست‌محیطی به جمع‌آوری اطلاعات حساس می‌پرداختند اشاره کرد و اظهار داشت: دشمن همیشه به دنبال نفوذ است و جاسوسی‌ها اغلب در قالب سمن‌ها و حتی در قالب ورزش و مطبوعات و کالای فرهنگی انجام می‌شود.
وی گفت: جاسوس که نمی‌گوید من آمده‌ام جاسوسی کنم بلکه با پوششی دیگر و حتی با چهره انقلابی وارد می‌شود.
امام جمعه نوشهر تصریح کرد: افراد دستگیر شده سفرهای متعدد به اسرائیل داشتند و دو تابعیتی بودند و در بازجویی، سرنخ‌هایی به دست آمد ولی یکی از آنان خودکشی کرد.
مشایخ با بیان اینکه حتی در بین جبهه رفته‌ها نفوذی پیدا می‌شود تصریح کرد: انقلابی‌ها سه دسته‌اند که اولین دسته، اصحاب راستین امام و انقلاب محسوب می‌شوند که ثابت قدم‌اند.
امام جمعه نوشهر ادامه داد: یک عده که دسته دوم را تشکیل می‌دهند، ضعیف الایمان هستند که در حوادث خود را می‌بازند و از جمله در زمان جنگ تحمیلی تا اهواز می‌رفتند و در خط مقدم حضور نداشتند که نظیر این نوع افراد در رکاب پیغمبر هم بوده‌اند.
به گفتهٔ مشایخ، طایفهٔ سوم نفوذی و پرمدعایند که در مسیر انقلاب می‌آیند و با شایعه‌پراکنی نقش ستون پنجم دشمن را بازی می‌کنند.
وی تأکید کرد: فعالیت‌های مربوط به انرژی هسته‌ای را منافقین و نفوذی‌ها لو دادند و 12 سال کشور را درگیر مشکلات کردند و جان عده‌ای گرفته شد.
امام جمعهٔ نوشهر همچنین از مردم خواست با کمک به ستاد بازسازی عتبات در احداث صحن حضرت زهرا (س) در حرم امیرالمومنین (ع) در این کار خیر مشارکت کنند.
خبرنگار : شهاب رویانیان ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7517/ 1602/1654
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.