بین الملل print
استقبال کردها از ورود ارتش سوریه به عفرین
فرارو
0 comment   12 visibility
جمعه 27 بهمن 1396 ساعت 17:13
چکیده مطلب
ریزان حدو، مشاور رسانه‌ای یگان‌های مدافع خلق کرد در اظهارات خود درباره حقیقت دعوت از ارتش سوریه برای دفاع از عفرین گفت: عفرین بخشی از سوریه است و کردها مانع دفاع سوری‌ها از این شهر نمی‌شوند.
مشاور رسانه‌ای یگان‌های مدافع خلق کرد از ورود احتمالی ارتش سوریه به عفرین در مقابل حملات ترکیه استقبال و تاکید کرد، کردها مانع هیچ سوری در دفاع از عفرین نمی‌شوند.
به گزارش ایسنا، به نقل از المنار، ریزان حدو، مشاور رسانه‌ای یگان‌های مدافع خلق کرد در اظهارات خود درباره حقیقت دعوت از ارتش سوریه برای دفاع از عفرین گفت: عفرین بخشی از سوریه است و کردها مانع دفاع سوری‌ها از این شهر نمی‌شوند.
حدو در ادامه افزود: هرکس که از سوریه دفاع می‌کند نیازمند اجازه گرفتن و دعوت نیست.
وی درباره شروط مشارکت ارتش سوریه در دفاع از عفرین گفت: ما نیروی نظامی هستیم و از جزئیات سیاسی به دوریم، دستورالعمل‌های گسترده‌ای داریم و وارد جزئیات نمی‌شویم.
این مقام مسؤول ادامه داد، مذاکره میان دو طرف دولت سوریه و یگان‌های مدافع خلق قطع نشده است.
حدو با بیان اینکه فضا مناسب و مثبت است تصریح کرد، امیدوار است ارتش سوریه با ارتش ترکیه مقابله کرده و نیروی هوایی سوریه جنگنده‌های ترکیه را نیز سرنگون کند.
یک منبع امنیتی سوری روز گذشته گزارش داد، دولت سوریه و نیروهای کرد در شمال این کشور درباره استقرار ارتش سوریه در عفرین طی روزهای آتی توافق کرده‌اند.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.