ورزشی print
تعریف کاپیتان سابق آرسنال از قدوس
برترین ها
0 comment   39 visibility
جمعه 27 بهمن 1396 ساعت 19:00
چکیده مطلب
مارتین کیون، اسطوره باشگاه آرسنال به تمجید از سامان قدوس پرداخت و تاکید کرد که او عملکرد بهتری از دنی ولبک در دیدار شب گذشته داشته است.
ورزش سه: مارتین کیون، اسطوره باشگاه آرسنال به تمجید از سامان قدوس پرداخت و تاکید کرد که او عملکرد بهتری از دنی ولبک در دیدار شب گذشته داشته است.
شب گذشته دو تیم آرسنال و اوسترشوند به مصاف یکدیگر رفتند که شاگردان ونگر موفق شدند با سه گل از ناچو مونرئال، گل به خودی بازیکن اوسترشوند و اوزیل، کار را به نفع خود به پایان برسانند. نکته قابل توجه بازی شب گذشته، فیکس بودن سامان قدوس در خط حمله اوسترشوند و حضور 90 دقیقه ای او در این بازی بود که به نظر مورد توجه مارتین کیون، کاپیتان سابق آرسنال نیز قرار گرفته است.
او ضمن انتقاد از عملکرد دنی ولبک، به تمجید از سامان پرداخت. او گفت:" وقتی بازیکنی (ولبک) از مصدومیتی طولانی مدت بازمی‌گردد، با ترس و بیم در زمین ظاهر می‌شود. ولبک گفته که چمن ورزشگاه مناسب نبود. او در حال حاضر اعتماد به نفس پایینی دارد و فکر می‌کنم شب سختی برای او بود.

سامان قدوس، مهاجم حریف، احتمالا شب بهتری را نسبت به دنی ولبک پشت سر گذاشت. به نظرم اوسترشوند خیلی خوب کار کرد. تسلیم نشدند و تمام طول بازی جنگیدند. سامان قدوس نمایش خوبی داشت، او بازیکن خیلی خوبی است. اوسترشوند تیم با کیفیتی است که رویکرد مثبتی در زمین دارد. حالا متوجه می‌شوم که انها چگونه در لیگ اروپا نتایج خوبی کسب کرده اند."
نمایش های درخشان قدوس در این فصل، توجهات زیادی را به خود جلب کرده و انتظار می‌رود با تکمیل این نمایش های عالی در جام جهانی، او در فصل آینده یک انتقال بزرگ پیش رو داشته باشد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.