ورزشی print
پایان مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال جانبازان و معلولین کشور در تایباد
ایرنا
0 comment   35 visibility
جمعه 27 بهمن 1396 ساعت 19:11
چکیده مطلب
مشهد- ایرنا- مسابقات گروه دوم هجدهمین دوره رقابت های والیبال نشسته جانبازان و معلولان لیگ دسته یک کشور روز جمعه با معرفی تیم های برتر در تایباد به پایان رسید.
رئیس اداره ورزش و جوانان تایباد به خبرنگار ایرنا گفت: در این گروه از مسابقات 100 ورزشکار، مربی و سرپرست در قالب تیم های اهواز، آمل، بوشهر، رشت، تبریز و تایباد حضور داشتند.
محمد علی محمدی افزود: این رقابت ها مدت سه روز به صورت دوره ای برگزار شد و تیم های شرکت کننده در 15 بازی با هم رقابت کردند.
وی اظهار کرد: در پایان این مسابقات تیم های والیبال نشسته جانبازان و معلولین منطقه ویژه اقتصادی دوغارون، اهواز و آمل به ترتیب اول تا سوم شده و به مرحله نهایی صعود کردند.
وی گفت: از گروه اول این دوره از رقابت ها نیز تیم های البرز، نفت و گاز گچساران و مخابرات خراسان رضوی به مرحله نهایی که اسفند ماه برگزار می شود راه یافتند.
هجدهمین دوره مسابقات والیبال نشسته جانبازان و معلولان کشور با حضور 28 تیم در قالب چهار گروه برگزار شده که از هر گروه سه تیم به رقابت های پایانی راه یافته و 2 تیم اول و دوم جواز صعود به لیگ برتر والیبال نشسته جانبازان و معلولان کشور را کسب خواهند کرد.
تایباد در 225 کیلومتری جنوب شرقی مشهد قرار دارد.
خبرنگار: علی اصلاحی نصرآبادی ** انتشار دهنده: محمد حسین علی مقدم
7494 / 6053
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.