اجتماعی print
سرقت با طعم آب انار درجه یک
ساعت ۲۴
0 comment   5 visibility
شنبه 28 بهمن 1396 ساعت 08:26
چکیده مطلب
ساعت24 -سارقی که از طریق آب انار سمی طعمه‌ها را مسموم می‌کرد و اموال آنها را به سرقت می‌برد، دستگیر شد. مردی ۲۸ ساله روز سه‌شنبه هفته گذشته به کلانتری ۱۱۹ مهرآباد جنوبی مراجعه و ماموران این کلانتری را شوک‌زده کرد.
ساعت24 -سارقی که از طریق آب انار سمی طعمه‌ها را مسموم می‌کرد و اموال آنها را به سرقت می‌برد، دستگیر شد. مردی ۲۸ ساله روز سه‌شنبه هفته گذشته به کلانتری ۱۱۹ مهرآباد جنوبی مراجعه و ماموران این کلانتری را شوک‌زده کرد.
ماموران که مرد جوانی را می‌دیدند که با روشی ساده اما دور از ذهن طعمه یک سارق شده است، ابتدا شوک‌زده شده اما در ادامه، پرونده‌ سرقتی را پیش روی خود دیدند. رئیس کلانتری مهرآباد درباره این خبر گفت: «مرد جوان که نگهبان یک مجتمع تجاری در خیابان ۳۰ متری جی بود، در کلانتری حاضر شد و بیان داشت ساعت ۱۱ شب در دفتر نگهبانی نشسته بودم که شخصی حدودا ۴۵ ساله مراجعه کرد و ابتدا پرسید این مجتمع کارگر می‌خواهد که به او گفتم فردا نزد مدیریت بیاید». سرهنگ حسن نورآبادی در ادامه افزود: «شاکی در ادامه گفت متهم در صحبت‌هایش بیان کرد که با همسرش درگیر شده و با من شروع به دردودل کرد. شاکی مدعی شد او را کنار خود نشاندم و تحت‌تاثیر حرف‌های او ناراحت شدم و گفتم من نیز با چنین مشکلی در زندگی‌ام مواجه هستم. وقتی برای او چایی آوردم گفت در خودرویش آب‌انار درجه یک دارد که برای رفع استرس عالی است».
شاکی در ادامه صحبت‌هایش به ماموران کلانتری گفت: «متهم به سمت خودرو رفته و پس از چند دقیقه، درحالی‌که یک بطری آب انار همراه داشت، برگشت و یک لیوان به من تعارف کرد و من نیز نوشیدم. حدودا پس از دو، سه دقیقه احساس کردم سرم خیلی سنگین شده است که مدام اشاره می‌کرد به‌دلیل غلیظ‌بودن آب انار این حالت به تو دست داده است و من در یک لحظه چیزی نفهمیدم و به خواب رفتم. وقتی به هوش آمدم دیدم چند نفر به دست‌وصورتم می‌زنند که از متصدیان واحدهای مجتمع بودند و متوجه شدم پس از نوشیدن آب‌انار بیهوش شده‌ام و اثری از آن مرد هم نیست. زمانی که به هوش آمدم، متوجه شدم کیف‌پول، گوشی، مدارک و دو انگشتر و نیز اموال داخل گاوصندوق نگهبانی به سرقت رفته است». سرهنگ نورآبادی از کلیدخوردن تحقیقات برای دستگیری متهم خبر داد و افزود: «پس از طرح شکایت، ماموران عملیاتی کلانتری سریع وارد عمل شدند و دوربین‌های مداربسته بررسی شد.
در یکی از دوربین‌های نصب‌شده در ساختمانی حوالی آن مجتمع که خودرو نزدیک آن پارک شده بود، شماره پلاک خودرو به دست آمد». رئیس کلانتری مهرآباد در زمینه بازداشت متهم گفت: «پس از هماهنگی با مرجع محترم قضائی و شناسایی محل اختفا، متهم در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد. متهم در تحقیقات به جرمش معترف شد و گفت دارای سابقه کیفری است و از طریق ریختن داروهای بیهوش‌کننده در آب انار و ایجاد ارتباط صمیمی با نگهبانان مجتمع‌ها سرقت می‌کند».
سرهنگ سیدجمال موسوی گفت: «لازم است نگهبانان مجتمع‌های تجاری و مسکونی از ورود افراد ناشناس در زمان‌های شبانه و تعطیلی مجتمع‌ها خودداری کرده و از پذیرش خوراکی‌ها و آشامیدنی‌ها از افراد ناشناس پرهیز کنند». وی ادامه داد: «سارقان در پوشش‌های مختلف دست به سرقت می‌زنند و اقدامات هوشیارانه شهروندان، عامل مهمی بر‌ای پیشگیری از وقوع سرقت است».
برچسب ها
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.