ورزشی print
گزینه های جانشینی کروس در بازی با پاری سن ژرمن
مهر
0 comment   16 visibility
شنبه 28 بهمن 1396 ساعت 14:40
چکیده مطلب
تونی کروس برای حضور در بازی با پاری‎سن ژرمن وضعیتی مبهم دارد و در صورتی که به این بازی نرسد زین الدین زیدان باید درباره جایگزینی او تصمیم بگیرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، تونی کروس در دیدار تیم‌های فوتبال رئال مادرید و پاری‎سن ژرمن در لیگ قهرمانان ۶۰ دقیقه به میدان رفت و این در حالی است که آسیب دیدگی زانوی چپش به طور کامل درمان نشده بود.
او حالا چالشی بزرگ پیش رو دارد و آن هم این است که برای بازی برگشت آماده شود. اما مشخص نیست موفق می‎شود یا نه. اگر کروس موفق نشود خودش را برای بازی برگشت آماده کند گزینه‎هایی که زیدان برای جانشینی او دارد کدام بازیکنان هستند؟
یکی از گزینه‌ها متیو کوواچیچ است، بازیکنی که بیشترین شانس را برای جانشینی کروس دارد. اگر او در زمین باشد زیدان باید از ایسکو به عنوان بازی‎ساز استفاده کند.
یکی دیگر از گزینه‌های زیدان این است که از مثلث تهاجمی‎اش متشکل از بیل، بنزما و رونالدو در کنار ایسکو استفاده کند. ترکیبی که در اواخر بازی مقابل پاری‎سن ژرمن از آن استفاده کرد و برایش مناسب هم بود. اگر این انتخاب زیدان باشد باید سیستم به ۱-۳-۲-۴ تغییر کند و مودریچ و کاسمیرو هافبک‎هایی باشند که عقب‏تر از دیگران بازی می‎کنند.
یکی دیگر از گزینه‎ها هم سیستم ۲-۴-۴ با حضور آسنسیو و لوکاس واسکز است. در دیدار روز چهارشنبه تغییرات تاکتیکی سرمربی فرانسوی بود که جواب داد. زیدان، واسکز و آسنسیو را وارد زمین کرد و ناگهان بازی ریتم دیگری پیدا کرد. به همین دلیل استفاده از این سیستم دوباره هم می‎تواند یکی از گزینه‎های زیدان باشد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.