استان ها print
پیکر ۱۲ شهید گمنام از محور سوادکوه وارد مازندران می شود
مهر
0 comment   4 visibility
شنبه 28 بهمن 1396 ساعت 15:18
چکیده مطلب
سوادکوه - فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه گفت: پیکر مطهر ۱۲ شهید گمنام و خوشنام از محور سوادکوه وارد مازندران می شود و مورد استقبال مردم شهید پرور قرار می گیرند.
 به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ محمد ابراهیمی ظهر شنبه در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه زنده نگهداشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست، خاطرنشان کرد: احیای ارزش‌های شهادت و تببین اهداف آن، ادامه راه انقلاب است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه، با اشاره به اینکه شهدا همواره مورد تأسی مردم بوده‌اند، این امر را ناشی از اخلاص شهدا دانست و افزود: کار آنها در راه خدا و برای خدا بوده و خداوند نیز عنایت ویژه مردم را متوجه شهدا کرده است.
وی با بیان اینکه برای توجه مردم به برخی از مراسم‌ها، تلاش بسیاری انجام می‌شود، افزود: اما تشریف فرمایی شهدا و استقبال مردم از آنها همواره بسیار گسترده است و شهدا رهروان خود را در اطراف خود جمع می‌کنند.
ابراهیمی با بیان اینکه هجمه دشمن برای از بین بردن راه شهدا و کمرنگ کردن یاد آنهاست، بر اطلاع‌رسانی بیشتر در این زمینه تأکید کرد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه با اشاره به ورود ۱۲ شهید خوشنام به استان مازندران از محور سوادکوه، گفت: این شهدا، روز دوشنبه ۳۰ بهمن ماه ساعت ۱۴ بعدازظهر وارد شهر پل‌سفید شده و در وردی شهر مورد استقبال مردم قرار گرفته و تا میدان شهر تشییع خواهند شد و در ساعت ۳ بعدالظهر وارد شهر زیراب شده و از میدان تا ایستگاه مینی‌بوس نشییع خواهند شد.
وی با بیان اینکه این شهدای خوشنام ۲۰ تا ۲۶ سال بوده‌اند، افزود: این شهدا در عملیات‌های رمضان، والفجر یک و هشت، محرم و خیبر به فیض شهادت نائل کشته‌اند.
ابراهیمی همچنین از تشییع پیکر پاک یکی از این شهدای گمنام در روز سه‌شنبه، همزمان با برگزاری پانزدهمین یاواره شهدای دهستان کسلیان در روستای بهمنان خبر داد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.