ورزشی print
رانوکیا: یک گل به خودی در ۱۸۶ بازی آمار بدی نیست!
1 ورزش
0 comment   4 visibility
یکشنبه 29 بهمن 1396 ساعت 10:45
چکیده مطلب
مدافع ایتالیایی تیم فوتبال اینتر با وجود زدن یک گل به خودی که منجر به شکست تیمش شد، از خودش دفاع کرد.
در شکست 2 بر صفر شب گذشته (شنبه) تیم فوتبال اینتر در خانه جنوا در هفته بیست‌و‌پنجم سری A، آندره‌آ رانوکیا، مدافع این تیم متهم ردیف اول بود. او در آستانه پایان نیمه اول بازی یک گل به خودی زد که روحیه تیم را تضعیف کرد. رانوکیا در شرایطی این گل به خودی را زد که در غیاب مائورو ایکاردی، بازوبند کاپیتانی اینتر را به بازویش بسته و به جای ژوائو میراندای مصدوم در ترکیب نراتزوری قرار گرفته بود. از بدشانسی این بازیکن ایتالیایی، او در زمانی که هم‌تیمی‌اش میلان اشکرینیار قصد دفع یک توپ را داشت در مسیر ضربه او قرار گرفت و به این ترتیب توپ در برخورد با زانویش تغییر مسیر داد و داخل دروازه اینتر شد. به این ترتیب اولین گل به خودی تمام دوران بازیگری رانوکیا در سری A به ثبت رسید.
رانوکیا در پایان بازی به شبکه مدیاست پرمیوم گفت: بگذارید اینطور بگوییم که ما بدون این گل به خودی می‌توانستیم نتیجه بگیریم اما چنین اتفاقاتی رخ می‌دهد. ما واکنش خوبی به بازی نشان دادیم و سخت تلاش کردیم اما گل دوم آنها واقعاً بازگشت به بازی را برای ما غیرممکن کرد. باید برای بازی بعدی‌مان آماده شویم چرا که به ۳ امتیاز بازی‌‌مان برابر بنونتو نیاز داریم.
مدافع اینتر ادامه داد: وقتی قرار باشد اتفاقی مثل این رخ دهد، رخ می‌دهد و از دست من هم کار خاصی برای گرفتن جلوی آن برنمی‌آمد. به نظر من یک گل به خودی در ۱۸۶ بازی آمار آنقدر بدی نیست اگرچه بدون شک بهتر بود که این رقم صفر می‌ماند. همه چیز خیلی سریع رخ داد. اشکرینیار تلاش کرد توپ را دفع کند اما ضربه‌اش درست به زانوی من خورد و با تغییر مسیر وارد دروازه خودمان شد. این ناامید کننده است اما این گل مشکلی نیست که این روزها گریبان تیم ما را گرفته است.
رانوکیا تأکید کرد: نداشتن مائورو ایکاردی و ایوان پریشیچ در بازی امشب را هم حتی نباید بهانه‌ای برای توجیه شکست‌مان قلمداد کرد. ما باید سخت تلاش و روی بازی بعدی تمرکز کنیم چون هنوز زمان زیادی تا پایان فصل داریم. اگر مدام بخواهیم درباره ناکامی‌های‌مان صحبت کنیم هرگز پیشرفت نخواهیم کرد. فصل طولانی است و پروژه اینتر طولانی مدت. ما باید فوراً خودمان را برای بازی بعدی آماده کنیم.

 

کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.