سیاسی print
جوانفکر: اجازه ورود به دادگاه بقایی را ندادند/دادگاه تجدیدنظر آقای بقایی غیرعلنی برگزار شده است/ جوانفکر اجازه حضور در دادگاه بقایی را پیدا نکرد
نامه نیوز
0 comment   11 visibility
یکشنبه 29 بهمن 1396 ساعت 13:23
چکیده مطلب
مشاور رییس دولت دهم گفت: برای حضور در جلسه دادگاه بقایی در محل دادگاه‌های تجدیدنظر استان تهران حضور یافتم اما اجازه شرکت در این جلسه را ندادند.
 علی اکبر جوانفکر در حاشیه ششمین جلسه دادگاه حمید بقایی در جمع خبرنگاران گفت: امروز به همراه آقای بقایی برای حضور در دادگاه به دادگاه تجدیدنظر آمدم که با وجود علنی بودن دادگاه به بنده اجازه ورود ندادند.
به گزارش نامه نیوز، وی گفت: هرکسی آزاد است که در دادگاه شرکت کند و علنی بودن هم در دادگاه تعریف شده است و نباید از حضور افراد در دادگاه ممانعت کنند اما اینجا برای حضور در دادگاه ممانعت ایجاد کردند.
جوانفکر تاکید کرد:  این ممانعت اخلال در روند برگزاری دادگاه است.
وی گفت: قانون به صراحت اعلام کرده اگر متهم یا افراد دیگری در روند دادگاه اخلال ایجاد کنند رییس دادگاه و قاضی موظف است که دادگاه را به صورت غیر علنی برگزار کند.
بقایی افزود: دادگاه تجدیدنظر آقای بقایی غیرعلنی برگزار می‌شود ولی اعلام شده علنی است.
مشاور رییس دولت دهم ادامه داد: من سوال کردم چرا اجازه ورود به دادگاه نمی‌دهید که اعلام کردند مسئولان مربوطه اجازه ورود نمی‌دهند که به نظر بنده این اخلال در روند برگزاری دادگاه است.
وی درباره جلسه آخر دادگاه افزود: بعید می‌دانم امروز اخرین جلسه دادگاه باشد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.