بین الملل print
سوریه از حمایت های بی وقفه ایران در برابر تروریست برخوردار است
ایرنا
0 comment   9 visibility
یکشنبه 29 بهمن 1396 ساعت 17:25
چکیده مطلب
دمشق- ایرنا- 'نجاح العطار' معاون رئیس جمهوری سوریه گفت که همه مسلمانان جهان به ویژه دولت و مردم این کشور از حمایت های بی وقفه جمهوری اسلامی در برابر گروه های تروریستی برخوردار است.
العطار روز یکشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا در دمشق اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران پس از پیروزی انقلاب از همه کشورهای مسلمان در برابر جبهه استکبار حمایت کرده است.
وی ادامه داد: انقلاب اسلامی با محکوم کردن تمامی توطئه های رژیم صهیونیستی در منطقه همیشه در کنار ملت فلسطین بوده است.
وی با اشاره به توطئه غربی و عربی علیه ملت سوریه، تصریح کرد: گروه های تروریستی از حدود هفت سال قبل در این کشور با حمایت جبهه استکبار جنایت های زیادی علیه مردم مرتکب شدند که جمهوری اسلامی برای جلوگیری از این توطئه همراه این کشور ایستادگی کرد.
معاون رئیس جمهوری سوریه بیان کرد: جمهوری اسلامی هیچگاه از مسائل مربوط به مسلمانان شانه خالی نکرده و حمایت های ایران از سوریه کاملا مشخص است.
العطار تصریح کرد: ایران صرفا یک کشور دوست و برادر ما نیست بلکه بخشی از وجود اسلامی و عربی سوریه است.
وی گفت که جمهوری اسلامی در خنثی سازی تمامی توطئه های آمریکایی - صهیونیستی در منطقه، نقش مهمی داشته که از حمایت های این کشور در سوریه تشکر می کنیم.
سوریه بیش از هفت سال درگیر جنگ با گروه های تروریستی- تکفیری مورد حمایت آمریکا، رژیم صهیونیستی و برخی از کشورهای منطقه است.
خاورم**8005*شبس*1613
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.