اجتماعی print
جستجو با بالگرد از فردا، البته اگر هوا خوب شود/ محل دقیق برخورد هواپیما قابل پیش بینی نیست
خبر انلاین
0 comment   10 visibility
یکشنبه 29 بهمن 1396 ساعت 21:07
چکیده مطلب
تسنیم نوشت: مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: هوا رو به تاریکی رفته و بسیار سرد است و باران و برف کار جستجو را بسیار سخت کرده است.
منصور شیشه فروش در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هوا رو به تاریکی رفته و بسیار سرد است و باران و برف کار امدادرسانی را بسیار سخت کرده است.
وی افزود: با توجه به شرایط آب و هوایی که وجود دارد و باتوجه به صحبت‌های فرماندار فکر می‌کنم دوباره از فردا کار امدادونجات آغاز شود.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: حتی اگر فردا شرایط جوی بهتر شود بالگردها به پرواز در می‌آیند تا بتوانند در منطقه کار جست‌وجو را آغاز کنند و لاشه هواپیما را پیدا کنند.
وی گفت: در حال حاضر در منطقه پادنا علیای سمیرم تمام مسئولان جمع هستند و جلساتی را تشکیل دادند تا بتوانند فردا از چندین نقطه وارد منطقه شوند.
شیشه فروش با بیان اینکه گروه‌های امدادونجات امروز از 3 نقطه وارد منطقه شده بودند، گفت: برخی از مردم روستاهای اطراف صدای خفیف انفجار را شنیده بودند اما برخی هم به دلیل باد و طوفان موفق به شنیدن صدا نبودند.
وی اضافه کرد: این جمع‌بندی کلی بود که در تحقیقات میدانی از ایستگاه‌های اطراف به دست ما رسیده اما باید منتظر بود تا ببینیم فردا شرایط آب و هوایی به چه صورت است که بالگردها برای جست‌وجوی بیشتر به پرواز درمی‌آیند یا خیر.
عملیات جستجو فردا آغاز می‌شود
ایسنا نوشت: سخنگوی سازمان اورژانس کشور اعلام کرد: صبح فردا به محض طلوع خورشید در صورت مساعد بودن شرایط جوی بالگردهای اورژانس کشور مجددا به پرواز جهت تجسس می پردازند.
سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: ۴۰ دستگاه آمبولانس و ۱ دستگاه اتوبوس آمبولانس در نزدیکی محل احتمالی سقوط هواپیما مستقر هستند.
مجتبی خالدی گفت: بارش شدید باران و برودت هوا عملیات تجسس را دشوار کرده است.
محل دقیق برخورد هواپیمای حادثه دیده قابل پیش بینی نیست
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: اینکه هواپیما دقیقا به کجا برخورد کرده است قابل پیش بینی نیست.
داریوش کریمی اظهار کرد: تا زمانی که امکان داشته باشد عملیات را ادامه خواهیم داد. قسمت هایی که حدس زده شد و جی پی اس ها مشخص کردند، تیم ها جست و جو کرده و همچنان مشغول هستند.
وی افزود: وظیفه ما این است تا زمان پیدا شدن هواپیما عملیات جست و جو را ادامه دهیم تا زمانی که توان داشته باشیم این کار را می کنیم و تا زمان آنکه به تیم ها آسیبی نرسد عملیات ادامه خواهد یافت.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان ادامه داد: بالگرد در منطقه مستقر است و اگر هوا اجازه دهد فردا صبح پرواز خواهیم کرد و به ما اطلاع داده اند که هوا فردا بهتر خواهد شد.
۴۷۴۷
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.