ورزشی print
گتوزو: فوتبال شجاعانه ای به نمایش گذاشتیم
ایسنا
0 comment   34 visibility
دوشنبه 30 بهمن 1396 ساعت 10:47
چکیده مطلب
سرمربی میلان به تمجید از عملکرد بازیکنانش در دیدار این هفته برابر سامپدوریا پرداخت.
به گزارش ایسنا و به نقل از گاتزتادلواسپورت، میلان متحول شده این هفته در ورزشگاه خانگی خود از سامپدوریا پذیرایی کرد و توانست با یک گل به پیروزی برسد. تک گل میلان را در این دیدار بوناونتورا در دقیقه ۱۴ به ثمر رساند. میلان با پیروزی که در این دیدار به دست آورد ۴۱ امتیازی شد تا به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا امیدوار شود.
جنارو گتوزو سرمربی میلان بعد از برتری تیمش در این دیدار گفت: بازی خوب و شجاعانه ای را به نمایش گذاشتیم. در همه دیدارها می خواهم اینطور ظاهر شویم. خوشحال می شوم وقتی بازیکنانم به تمامی خواسته های من در زمین توجه کردند و همان فوتبالی که خواسته بودم را به نمایش گذاشتند. بازیکنانم با دقت و توان بالا در زمین ظاهر شدند و با همان مسئولیت پذیری که من انتظار داشتم، در زمین ظاهر شدند. این برد خیلی برای ما مهم بود.
سرمربی میلان در ادامه صحبت های خود گفت: شخصیت لازم برای کسب پیروزی در هر دیداری را پیدا کرده‌ایم. نتوانستیم در این دیدار به پیروزی برسیم، چرا که بازیکنان تجربه لازم را نداشتند. با این حال من از نمایش آن‌ها راضی هستم. باید به این روند خوب خود ادامه‌ داد. بر این باور هستم که خوب بازی می‌کنیم و بازی به بازی در حال بهتر شدن هستیم. بازیکنان میلان به خاطر جوان بودن نیاز به کسب تجربه دارند.
انتهای پیام
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.