ورزشی print
رویس: فوق العاده است که به همراه گوتسه و شورله همزمان در زمین حضور داشتیم؛ سوت ها برایم آزاردهنده بود
طرفداری
0 comment   25 visibility
دوشنبه 30 بهمن 1396 ساعت 14:47
چکیده مطلب
کاپیتان دورتموند گفت که قصد نداشته گلش را آنطور به ثمر برساند.
طرفداری- بروسیا دورتموند در بازی خارج از خانه هفته بیست و سوم بوندس‌لیگا، گلادباخ را با یک گل شکست داد. مارکو رویس این برد را باعث تثبیت جایگاه تیمش در جدول لیگ دانست.
به گزارش وبسایت رسمی باشگاه دورتموند، مارکو رویس پس از پایان بازی صحبتی کوتاه با خبرنگاران داشت. او درخصوص نحوه به ثمر رسیدن گلش گفت:
در صحنه گل تماس درستی با توپ نداشتم. در واقع می‌خواستم توپ را به آن گوشه خالی دروازه بفرستم، اما این گل عالی شد. در کل بازی دشواری بود. گلادباخ واقعا در نیمه دوم از ما بهتر بازی کرد و شانس‌های بهتری هم داشتند. بازی یک جنگ تمام عیار بود که در نهایت با مقداری خوش شانسی به سود ما خاتمه یافت. کماکان کارهای زیادی برای انجام داریم ولی در این وهله این برد بسیار برای ما حائز اهمیت بود. باعث شد تا مقداری جایگاهمان را در بالای جدول تثبیت کنیم.
کاپیتان دورتموند از تشکیل مثلث او به همراه گوتسه و شورله خوشحال بود:
فوق‌العاده است که ما سه نفر همزمان در زمین حضور داشته باشیم، چیزی که تا حال رخ نداده بود. من فکر می‌کنم کارمان را به خوبی انجام دادیم. اگرچه باید عملکردمان را بهبود بخشیم.
در نیمه اول بازی، برخورد رویس و گینتر سبب شد تا هواداران گلادباخ عصبانی شوند و با پا به توپ شدن رویس سوت بکشند. او در این باره اضافه کرد:
این سوت‌ها برایم آزاردهنده بود. از لحاظ احساسی به من ضربه زد. سه سال در گلادباخ حضور داشتم، فکر نمی‌کردم با چنین چیزی مواجه شوم. مکس ابرل (مدیر ورزشی گلادباخ) بین دو نیمه به من گفت که آرامشم را حفظ کنم.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.