ورزشی print
مونتلا: مورینیو پیشرو در زمینه تاکتیک های فوتبال است؛ شاید تنها راه متوقف کردن سانچز این است که قبل از بازی او را بکشیم!
طرفداری
0 comment   15 visibility
سه شنبه 1 اسفند 1396 ساعت 19:47
چکیده مطلب
سرمربی ایتالیایی سویا از بازی حساس با شیاطین سرخ می گوید.
طرفداری- فرداشب در یکی از بازی های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، سویا در اسپانیا میزبان منچستریونایتد است. به نقل از وبسایت یوفا، وینچنزو مونتلا در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این دیدار شرکت کرد و به گفتگو با خبرنگاران پرداخت. سرمربی ایتالیایی سویا گفت:
بسیار ضروری است که برای این مسابقه از نظر فیزیکی در فرم خوبی باشیم؛ باید با تمرکز کامل به این مسابقه پا بگذاریم و فراموش نکنیم که افتخارات زیادی در مسابقات اروپایی داریم. آماده کردن تیم برای بازی مقابل مورینیو، محرک بزرگی برای شاگردانم محسوب می شود چون او فردی شناخته شده  و پیشرو در زمینه تاکتیک های فوتبال است. کتاب هایش را خوانده ام؛ تاکتیک هایش را مطالعه کرده ام و بدون شک کسی است که می توان چیزهای زیادی از او یاد گرفت.
برای غلبه بر منچستریونابتد باید نمایش به مراتب بهتری از بازی مقابل اتلتیکو مادرید در جام حذفی داشته باشیم؛ حالا چند ماهی است که در کنار هم کار می کنیم و بهتر یکدیگر را می شناسیم و تجربه بیشتری داریم. امیدوارم با روحیه همیشگی و بدون احساسی شدن، فردا به مصاف تیم انگلیسی برویم. از عملکرد تیم در هفته های اخیر راضی هستم اما به وضوح می توانیم بهتر از این شویم و پیشرفت کنیم.
به شدت برای بازی فردا هیجان زده هستم؛ جدال سختی است؛ از نظر روحی و جسمی باید در بهترین شرایط ممکن باشیم؛ لازم است به بازیکنانم اعتماد کامل داشته باشم. باید از تجربیاتمان در بازی های اروپایی نهایت استفاده را ببریم و به جای احساسات از عقلمان بهره ببریم.
الکسیس سانچز؟ او را از زمان حضور در اودینزه می شناسم. در ایتالیا هم بازیکن فوق العاده ای بود. اکنون به مراتب بازیکن کامل تری شده و سبک فوتبالش پیشرفت کرده است. استاد جابجا شدن بین خطوط و پیدا کردن فضاهای خالی است؛ در ضمن سرعت بسیار بالایی در حمله دارد. شاید تنها راه متوقف کردنش این است که قبل از بازی او را بکشیم یا با [مشت] ضربه فنی اش کنیم [با خنده]
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.