اجتماعی print
حمله گرگ به روستائیان در شهرستان سمیرم
مشرق
0 comment   5 visibility
سه شنبه 1 اسفند 1396 ساعت 22:42
چکیده مطلب
گرگ به روستائیان کهنگان در شهرستان سمیرم حمله کرد و دو نفر از اهالی این روستا را زخمی کرد.
به گزارش مشرق، بنابر گزارش روابط عمومی سازمان اورژانس کشور، در این حادثه دو نفر از اهالی روستای کهنگان دچار مصدومیت در ناحیه دست و کتف شدند که با حضور به موقع نیروی های اورژانس پس از درمان اولیه به مرکز درمانی انتقال یافتند.
کارشناسان محیط زیست از تخریب زیستگاه‌های طبیعی و از بین بردن طعمه‌های وحشی توسط عوامل انسانی، شکار بی‌رویه گراز و خرگوش (منابع غذایی گرگ‌ها) توسط اهالی، انباشت غیراصولی زباله در حاشیه روستاها و شهرها، زنده‌گیری توله‌های گرگ برای جفتگیری با سگ و سپس رهاسازی هیبرید سگ و گرگ (گرگاس) در طبیعت به دلیل تربیت‌ناپذیر بودن و عدم توانایی شخصی در نگهداری از آنها به عنوان مهم‌ترین دلایل ورود گرگ‌ها به حریم زندگی انسان‌ها و حمله به کودکان یاد می‌کنند.
یکی از راه‌های راندن گرگ ایجاد سرو صدا است. در زمان حمله گرگ سر و صدا کنید. گرگ‌ها برای تعیین قلمرو زوزه می‌کشند و سر و صدایتان باعث می‌شود فکر کنند شما هم در حال تعیین قلمرو هستید.  همچنین محکم گام بردارید زیرا گرگ ها به دنبال افراد سالخورده و ضعیف هستند.
بیشتر بخوانید: افسانه دره اسرارآمیز در دامنه سبلان +عکس فروش گرگ‌های اهلی با اخلاق سگی +عکس فیلم/ حمله گرگ ها به گله بوفالوها
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.