فرهنگی print
برنامه های جنبی هفتمین جشنواره تئاتر فجر فارس اعلام شد
ایرنا
0 comment   37 visibility
چهارشنبه 2 اسفند 1396 ساعت 08:01
چکیده مطلب
شیراز- ایرنا- رئیس انجمن تئاتر استان فارس در حاشیه برگزاری هفتمین جشنواره تئاتر فجر فارس، چهار ویژه ‌برنامه اجرا می شود.
به گزارش ایرنا، حمید وامق دبیر انجمن نمایش فارس گفت:در حاشیه جشنواره،همایش تئاتر دانش‌آموزی با اجرای سه اثر برای دانش‌آموزان برگزار می‌شود که با هدف برنامه ‌ریزی و ارتقای تئاتر در بین دانش‌آموزان صورت می‌گیرد.
وامق در این زمینه به اجرای نمایش‌های شب امتحان (زهرا قربانی و ملیحه زحمت‌کش)، یک دقیقه (مینا شیروانی) و یه تغییر کوچولو (فائزه رستگاری) در سالن استاد بخشی‌ زاده برای 550 دانش‌آموز اشاره کرد.
رئیس انجمن تئاتر فارس همچنین برگزاری کارگاه تئاتر فیزیکال یاسر خاسب را از دیگر برنامه های جنبی این جشنواره اعلام کرد که به ‌صورت رایگان در تماشاخانه استاد پورشکیبایی برای علاقه ‌مندان برگزار خواهد شد.
وامق شرط شرکت در این کارگاه را برخورداری از دستکم 6 سابقه بازیگری حرفه‌ای در استان و تأییدیه هنرمندان پیشکسوت عنوان کرد.
وی همچنین به رونمایی مجموعه نمایشنامه‌های مهران مقدر در عصر پنجم اسفند در تالار غزل اشاره کرد.
رئیس انجمن نمایش فارس افزود: نگارخانه استاد غلامی از چهارم تا ششم اسفند آثار 6 تن از هنرمندان عکاس را در حوزه تئاتر به نمایش می‌گذارد.
هفتمین جشنواره تئاتر فجر استان فارس از ٢ تا ٦ اسفندماه در ساعت‌های 19:30 و 20:30 در تالار‌ حافظ و تماشاخانه استاد لایق شیراز برگزار می‌شود.
7375 / 1876
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.