ورزشی print
گونش: با گل های بایرن مونیخ، لیگ قهرمانان برای بشیکتاش تمام شد!
ورزش ۱۱
0 comment   24 visibility
چهارشنبه 2 اسفند 1396 ساعت 09:37
چکیده مطلب
مربی بشیکتاش پس از شکست سنگین مقابل بایرن‌مونیخ در لیگ قهرمانان اروپا اظهار داشت: جبران این نتیجه در بازی برگشت غیرممکن بوده و باید بگویم که قید لیگ قهرمانان را زدم! چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۷
به گزارش ورزش 11، در چارچوب دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بشیکتاش در یک بازی یک طرفه مقابل بایرن‌مونیخ با 5 گل شکست خورد تا کار صعود غیرممکن شود.
سنول گونیش، مربی ترک‌ها اظهار داشت: می‌خواستیم در برابر بایرن به مانند مرحله گروهی خوب و حساب شده عمل کنیم ولی 10 نفره شدیم و طبیعی است که حریفی قدرتمند مثل بایرن کاملا بر بازی مسلط می‌شود. ما بازنده شدیم و باید اعتراف کنم که زورمان به حریف نرسید.
وی ادامه داد: 10 نفره بودیم و با فشار و مصدومیت برخی بازیکنان چاره‌ای برای کنترل بازی نداشتیم. به حریف تبریک می‌گویم و آنها سزاوار پیروزی بودند.
مربی بشیکتاش در خصوص اخراج ویدا در دقیقه 16 خاطر نشان کرد: در مورد داوری حرفی ندارم. زورمان به بایرن مونیخ نرسید.
وی در خصوص بازی برگشت در استانبول گفت: باید واقع بین باشیم. وقتی 5 گل از بایرن‌مونیخ دریافت می‌کنی چه در خانه چه در خارج از خانه جبرانش غیرممکن خواهد بود. من اعتراف می‌کنم که شانسی برای تیمم برای صعود قائل نیستم و قید لیگ قهرمانان را زدم و برای لیگ ترکیه سرمایه‌گذاری خواهم کرد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.