ورزشی print
شجاعی: قرار شده استقلالی ها طلب منصور را بدهند
برترین ها
0 comment   9 visibility
چهارشنبه 2 اسفند 1396 ساعت 10:18
چکیده مطلب
فریده شجاعی می‌گوید:«تمام تلاشم را می‌کنم تا بتوانم برای بسکتبال مثمر ثمر باشم.»
خبرآنلاین: فریده شجاعی همسر مرحوم منصور پورحیدری حالا نایب رییس فدراسیون بسکتبال است.او که سالیان سال در ورزش این مملکت حضور داشته حالا می خواهد گام های بلند و مثبتی را در بسکتبال بردارد.
تبریک می گوییم.به نظر می خواهید تجربه خودتان را در بسکتبال استفاده کنید.
تقریبا 50 سال است که دارم در ورزش ایران فعالیت می کنم و به اندازه کافی تجربه دارم که بتوانم آن را دراختیار رشته های مختلف و بانوان آن رشته قرار بدهم.هدف من خدمت کردن است و دوست دارم این تجربه ای را که در کشور خودم به دست آورده ام را برای خانم های ایرانی خرج کنم.
بسکتبال و ...
من عرق خاصی نسبت به بسکتبال دارم و خودم هم علاقه داشتم.ضمن اینکه کار کردن در کنار آقای طباطبایی و خانم محمدیان باعث شد تا با انگیزه بیشتری این سمت را قبول کنم.شاید اگر این دو بزرگوار نبودند به فدراسیون بسکتبال نمی آمدم.امیدوارم گامی که برداشته ام مثبت باشد و بتوانم روزهای خوبی را برای بانوان بسکتبال رقم بزنم.البته برای خدمت رسانی به بانوان بسکتبالیست به دعای مردم و حمایت رسانه ها هم نیاز دارم تا از این طریق آن ها را به جایگاه خوبی برسانیم.
بازی های اسقلال را دنبال می کنید.
کم و بیش.برای آنها آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم در لیگ،جام حذفی و لیگ قهرمانان موفق باشند و دل هواداران را شاد کنند.
ماجرای طلب منصورخان از استقلال به کجا رسید؟
چند روز پیش پندار توفیقی با من تماس گرفت و اعلام کرد با جواد قراب در حال بررسی اسناد و مدارک مطالبات منصور است تا متوجه شوند مرحوم چه میزان از باشگاه استقلال طلب دارد.در نهایت قرار شد زمانیکه ریز مطالبات پورحیدری مشخص شد با من تماس بگیرند. همین که دوستان پیگیر مطالبات منصور هستند باید خدارا شکر کنیم.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.