فناوری print
طراحی خودروی برقی با شوفر دیجیتال
انا
0 comment   13 visibility
چهارشنبه 2 اسفند 1396 ساعت 12:30
چکیده مطلب
یک تولید کننده اتومبیل، خودرویی برقی با ویژگی شوفر دیجیتال طراحی کرده است. این خودرو برای افرادی مناسب است که به هر دلیلی توانایی رانندگی ندارند.
به گزارش گروه رسانه‌های دیگر خبرگزاری آنا، شرکت فولکس واگن اعلام کرده یک خودروی صندوقدار الکتریکی جدید طراحی کرده است. در طرح اولیه خودروی I.D.Vizzion فرمان یا هیچ گونه دستگاه کنترلی وجود ندارد. در عوض یک شوفر دیجیتال خودرو را می‌راند.
خودروی Vizzion نیز بخشی از مجموعه طرح های اولیه ID از جمله Crozz و Buzz و بخشی از تلاش شرکت فولکس واگن برای تولید خودروهای الکتریکی و کاهش مصرف سوخت‌های فسیلی است. این شرکت امیدوار است تا تمام طرح‌های اولیه ID را تا ۲۰۲۰ تولید کنند و تا ۲۰۲۵ میلادی ۲۰ خودروی الکتریکی به بازار عرضه کند.
در هر حال Vizzion خودرویی با طول 5/11 متر است که باتری ۱۱۱ کیلووات برساعتی خواهد داشت. این خودرو با یک بار شارژ می‌تواند ۶۶۵ کیلومتر طی کند. همچنین مجهز به موتورهای دوقلوی الکتریکی و چهارچرخ متحرک است. قدرت موتور خودرو نیز ۳۰۲ اسب بخار و بالاترین سرعت آن ۱۸۰ کیلومتر برساعت تخمین زده شده است.
ویژگی «شوفر دیجیتال» به طور کامل کنترل خودرو را دردست می‌گیرد و سرنشینان خودرو با دستورات صوتی و حرکات می توانند با آن ارتباط برقرار کنند.
به گفته شرکت تولید کننده، این خودرو برای افرادی مناسب است که به هر دلیلی توانایی رانندگی ندارند.
منبع: جی پلاس
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.