ورزشی print
مونتلا: می توانستیم حداقل با یک یا دو گل پیروز شویم ؛ دخیا عالی بود
ورزش ۱۱
0 comment   6 visibility
پنجشنبه 3 اسفند 1396 ساعت 11:15
چکیده مطلب
سرمربی سویا از عملکرد بازیکنانش و البته دروازه‌بان اسپانیایی شیاطین سرخ تمجید کرد. پنج شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۵
به گزارش ورزش 11، وینچنزو مونتلا که شاگردانش در تیم سویا شب گذشته (چهارشنبه) در دور رفت از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با وجود فشار زیادی که به میهمان خود، منچستریونایتد آوردند در نهایت به تساوی بدون گل در ورزشگاه رامون سانچس پیشخوان رضایت دادند، پس از بازی در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «بی‌این اسپورتس» گفت: ما موقعیت‌های کافی برای به ثمر رساندن حداقل یک یا دو گل روی دروازه منچستریونایتد خلق کردیم. جای تأسف دارد که نتوانستیم در این دیدار به گل برسیم، اما از نحوه بازی‌مان راضی هستیم. با این نتیجه تساوی بدون گل هر اتفاقی ممکن است در بازی برگشت رخ دهد و باید ببینیم تا 15 روز آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. اکنون باید روی بازی با اتلتیکو مادرید تمرکز کنیم.
وی در ادامه صحبت‌های خود به تمجید از دروازه‌بان اسپانیایی شیاطین سرخ پرداخت که چند واکنش استثنایی از خود نشان داد و دروازه‌ من‌یونایتد را بسته نگه داشت، خاطرنشان کرد: دخیا فوق‌العاده بود. هنوز صحنه‌ آهسته لحظاتی که داوید مانع گلزنی ما شد را ندیده‌ام، اما باید بگویم که او فوق‌العاده بود.
سرمربی ایتالیایی سفیدپوشان سویل در بخش دیگری از صحبت‌هایش تأکید کرد: در تمام طول بازی نمی‌توان سرعتی بود. تیم در واقع با درایت و صبوری خاص خود بازی کرد، اگرچه باید پذیرفت که در کنار اینها باید به بازی سرعت هم بخشید. به هر حال ما همیشه روی بازی خودمان تمرکز داریم.
مونتلا که شاگردانش در تاریخ 13 مارس (22 اسفند) در بازی برگشت دو تیم در ورزشگاه اولدترافورد باید به مصاف شیاطین سرخ بروند، این موضوع را که تیمش با این تساوی شانس کمی برای صعود به دور بعد خواهد داشت را رد کرد. او گفت: سویا همیشه برای گلزنی و بهتر بودن از حریف بازی می‌کند، اما تحقق این موضوع همیشه ممکن نیست. باید سعی و تلاش خودمان را هم در بازی برگشت به کار ببندیم.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.