ورزشی print
چهره جدید محرمی؛ گل ساز و تهاجمی
نود TV
0 comment   12 visibility
پنجشنبه 3 اسفند 1396 ساعت 18:48
چکیده مطلب
نکته جالب محرمی در اولین بازی آسیایی‌اش این بود که او با 8 دریبل، به اندازه کل تیم پرسپولیس دریبل انجام داد
به گزارش وب‌سایت نود،  یکی از ایراداتی که به مدافعان کناری پرسپولیس وارد می‌شود عدم حضور آنها در بازیسازی و حملات است. حسین ماهینی و انصاری مدافعانی هستند که کارشان در دفاع بی‌عیب و ایراد است اما با حضور آنها، پرسپولیس از سانتر از جناحین کمتر بهره می‌برد.
اگرچه سبک بازی پرسپولیس به گونه‌ای است که بر سانتر و پاس‌های هوایی و بلند مبتنی نیست اما در مواقعی که کار این تیم گره می‌خورد حضور مدافعی با توانایی سانتر و ارسال توپ‌های بلند می‌‌تواند به این تیم کمک کند. در میان دیگر گزینه‌های دفاع کناری پرسپولیس هم مدافعی با این خصوصیات یافت نمی‌شد. یکی از این جایگزین‌ها صادق محرمی است. بازیکنی که در دو سال حضورش در پرسپولیس آمار صفر گل و صفر پاس گل را به نام خود ثبت کرده بود. محرمی اما در بازگشتش به ترکیب اصلی پرسپولیس تغییرات زیادی کرده است. بازیکنی که در 4بازی اخیر پرسپولیس دو پاس گل داده و در طراحی حملات پرسپولیس نقش ویژه داشته است.
محرمی اولین پاس گلش با پیراهن پرسپولیس را مقابل پیکان و یک پاس گل هم مقابل نسف‌قارشی به همبازیانش داد. نکته جالب محرمی در اولین بازی آسیایی‌اش این بود که او با 8 دریبل، به اندازه کل تیم پرسپولیس دریبل انجام داد. در غیاب او مقابل السد هیچ بازیکنی نتوانست جای خالی او را از این لحاظ پر کند. حضور او مقابل السد شاید می‌توانست به کم‌کردن فشار بازیکنان حریف و فشار بیشتر پرسپولیس روی مدافعان السد و عقب‌نشینی آنها کمک کند اما او با بدشانسی این بازی را از دست داد تا مشکلات پرسپولیس مقابل حریف قدرتمندش بیشتر شود.
30388
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.