ورزشی print
میزبانی مسابقات آغاز فصل دو و میدانی کشور به خرمشهر داده شد
ایرنا
0 comment   7 visibility
پنجشنبه 3 اسفند 1396 ساعت 18:36
چکیده مطلب
آبادان - ایرنا - رییس فدراسیون دو و میدانی جمهوری اسلامی ایران گفت:خرمشهر میزبان دائمی مسابقات آغاز فصل دو و میدانی کشور شد.
به گزارش ایرنا مجید کیهانی پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد:با توجه به پیست تارتانی که در ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر وجود دارد میزبانی مسابقات آغاز فصل دو و میدانی کشور به خرمشهر داده شد.
وی افزود:در هیچ استانی همانند استان خوزستان که دارای 6 پیست تارتان است ظرفیت رشته دو و میدانی وجود ندارد و باید از این فرصت بهترین استفاده را برد.
رئیس فدراسیون دو و میدانی جمهوری اسلامی ایران گفت:استان خوزستان از نظر زیرساخت در رشته دو و میدانی رتبه نخست کشور را دارد و به این واسطه در هیات مدیره فدراسیون دارای سه کرسی می باشد.
کیهانی تصریح کرد:در مسابقات قهرمانی آسیا که ماه گذشته تهران میزبان بود سه دونده خرمشهری عضو تیم ملی ایران بودند که این نشان از وجود استعداد و پتانسیل در این شهر است.
وی افزود:سازمان منطقه آزاد اروند می تواند در بحث تجهیزات کمک شایانی به رشته دو و میدانی شهرهای آبادان و خرمشهر کند هر چند که این سازمان تا کنون کمک های خود را داشته است.
رئیس فدراسیون دو و میدانی ایران با اشاره به تامین اعتبار این فدراسیون برای هیات های استانی اظهار کرد: با توجه به اینکه فدراسیون دو و میدانی با مشکل تامین اعتبار مواجه است هیات های استانی و شهرستانی باید از ظرفیت های درون استانی برای اداره خود استفاده کنند.
کیهانی گفت:تیم ملی ایران در مسابقات آسیایی جاکارتا با شرایطی که دارد از مدعیان قهرمانی به شمار می رود هر چند که شرایط بسیار سختی پیش رو دارد.
وی افزود:با برگزاری اردوهای تدارکاتی و حضور در تورنمت های مختلف شرایط تیم ملی ایران بسیار مناسب است و شانس کسب مدال های طلا در مسابقات آسیایی را داریم.
7104/7165/6068
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.