ورزشی print
اشتوگر: با خوش شانسی صعود کردیم
1 ورزش
0 comment   17 visibility
جمعه 4 اسفند 1396 ساعت 12:59
چکیده مطلب
سرمربی زردپوشان وستفالن اعتراف کرد که تیمش با خوش‌شانسی توانسته از پس حریف ایتالیایی خود در لیگ اروپا برآید و به مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها صعود کند.
پیتر اشتوگر، سرمربی تیم فوتبال بورسیا دورتموند آلمان پس از تساوی یک - یک شب گذشته (پنجشنبه) شاگردانش در خانه آتالانتا و صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا با کسب پیروزی ۴ بر ۳ در مجموع دو بازی رفت و برگشت، به خبرنگاران گفت: خب عملاً ما کمی خوش‌شانس بودیم که صعود کردیم. انتظار می‌رفت که برابر آتالانتا کار سختی داشته باشیم، اما در نیمه اول بازی ما واقعاً کار حریف را برای رسیدن به گل آسان‌تر کردیم. ما به اندازه کافی جنگنده و تهاجمی ظاهر نشدیم و بازیکنان کارهایی را که در صحبت قبل از بازی داشتیم، انجام نمی‌دادند. سبک بازی ما در نیمه اول طوری نبود که شما از یک تیم حرفه‌ای در چنین سطحی از مسابقات انتظار دارید.
اشتوگر ادامه داد: در نیمه دوم اوضاع بهتر شد و بازیکنان تعویضی‌مان خوب بازی کردند. من واقعاً از عملکرد اشملرز (زننده گل تساوی دورتموند) راضی‌ام. او کاپیتان ماست و با وجود مصدومیت به میدان رفت و آخر سر گل هم زد. مارکو رویس هم نشان داد که وجودش در میدان برای ما چه نعمتی است. در هفته‌های اخیر با او صبت کردم و خواستم که بیشتر مراقب خودش باشد تا مصدومیتش عود نکند. در هر حال ما با رویکرد مناسب بازیکنان‌مان به مرحله بعد راه پیدا کردیم.

 

کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.